کد خبر: ۹۷۲۳
|
۱۳ آذر ۱۳۹۹ | ۱۷:۳۶
خریداران کنسول های نسل جدید اکنون می توانند با استفاده از بروزرسانی رایگان، عنوان فیفا ۲۱ را بر روی دستگاه های خود نصب کنند.به گزارش «نبض‌فناوری»؛ شرکت EA بازی فیفا ۲۱ را اوایل امسال برای کنسول‌های ایکس باکس وان و پلی استیشن ۴ منتشر کرد اما اطلاعاتی از عرضه این عنوان برای کنسول‌های نسل آینده با کاربران در میان نگذاشت و همین مسئله باعث شد بسیاری از افراد این بازی را خریداری کنند.

پس از مدتی این مجموعه اعلام کرد خریداران کنسول‌های نسل جدید می‌توانند با استفاده از بروزرسانی رایگان نسخه توسعه یافته FIFA 21 را دریافت کنند. اکنون بروزرسانی مورد نظر برای کنسول‌های ایکس باکس سری ایکس و پلی استیشن ۵ در دسترس عمومی قرار گرفته و کاربران می‌توانند بازی مورد نظر را برای دستگاه‌های نسل جدید خود دانلود کنند.

عرضه بروزرسانی زودهنگام فیفا ۲۱ برای کنسول‌های نسل جدید


عرضه بروزرسانی زودهنگام فیفا ۲۱ برای کنسول‌های نسل جدید


با وجود آن که در ابتدا قرار بود بروزرسانی نسل جدید بازی فیفا ۲۱ در تاریخ ۴ دسامبر صورت بگیرد اما بسیاری از کاربران گزارش داده‌اند که آن‌ها موفق به دانلود نسخه نسل جدید FIFA 21 شده‌اند. البته باید گفت که این بروزرسانی تنها برای افرادی که از قبل نسخه نسل پیشین فیفا را داشته‌اند قابل استفاده است و این باری برای اشخاصی که تمایل به خرید جداگانه آن بر روی کنسول‌های نسل جدید را دارند امکان‌پذیر نیست.

عنوان فیفا ۲۱ به صورت جداگانه بر روی کنسول‌های نسل جدید ۷۰ دلار قیمت دارد در نتیجه توصیه می‌شود کاربران نسخه نسل قبلی را خریداری کنند و سپس با استفاده از بروزرسانی رایگان کیفیت بازی خود را افزایش دهند. عنوان FIFA 21 توانست پس از عرضه نمره ۸ از ۱۰ را دریافت کند و بازی راضی کننده‌ای برای طرفداران این سری باشد. گفتنی است؛ دارندگان بازی Madden NFL 21 نیز می‌توانند توسط بروزرسانی رایگانی که فردا ارائه می‌شود از نسخه کنسول‌های نسل جدید بازی برخوردار شوند و به تجربه نمونه‌ای باکیفیت‌تر بپردازند. بازی فیفا ۲۱ بر روی کنسول‌های نسل جدید با کیفیت 4K اجرا خواهد شد.

ارسال نظرات
دانشگاه امیرکبیر ابر کامپیوتر ساخت "سیمرغ" با رونمایی رییس‌جمهور آغاز به کار می‌کند
نیازمندیها