کد خبر: ۹۹۱۹
|
۱۵ آذر ۱۳۹۹ | ۱۸:۳۵اواسط ماه گذشته بود که یکی از افشاگران معروف دنیای تکنولوژی به نام L0vetodream، از سورپزایر اپل برای زمستان سال 2020 خبر داده بود. اگرچه این سوپرایز دست مایه‌ای شد تا ماجرای حذف شارژر و هدفون از دورن جعبه‌ی آیفون 12 به سخره گرفته شود (برخی ارسال یک شارژر برای خریداران آیفون 12 را به عنوان این سوپرایز اعلام کرده بودند) اما این سوپرایز به این ماجرا ارتباطی ندارد.

نبض فناوری-این سوپرایز به معرفی یک محصول جنجالی برمی‌گردد که به زودی، یعنی کمتر از یک هفته دیگر معرفی خواهد شد. بنا به گزارش وب سایت MacRumors، این وب سایت توانسته است تا اسناد معتبری از AppleCare را بدست بیاورد که در آن اشاره شده است که تغییرات بزرگی در راه است. در این سند اشاره شده است که خدمات دهندگان اپل شامل تکنسین‌ها برای تغییراتی که ساعت 8:30 تاریخ 8 دسامبر رخ خواهد داد، آماده باشند. بنا به گفته‌های اپل در این تاریخ شاهد معرفی محصولی جدید از اپل خواهیم بود. اما این محصول واقعاً چه خواهد بود؟

 

محصول جدید و جنجالی اپل چیست؟


بدون شک برگزاری یک رویداد مجازی جداگانه برای معرفی این محصول، خود نشان از اهمیت آن دارد اما انتظار نداریم که در این ساعت که عده‌ی زیادی از افراد فعال در حوزه تکنولوژی در محل کار هستند، شاهد معرفی آیفون تاشو یا اپل Glass باشیم. از طرفی اگرچه ممکن است در این روز شاهد معرفی iOS 14.3 و سرویس جدید Apple Fitness+ باشیم اما این دو مورد هیچ ارتباطی به بخش AppleCare ندارند.

ممکن است در این رویداد مجازی شاهد معرفی اپل تگ باشیم که البته ارتباط آن با زمستان را درک نمی‌کنیم. از طرفی ممکن است این محصول جنجالی هدفون روی گوشی AirPods Studio با قابلیت Active Noise Cancellation باشد که می‌تواند گوش شما را در تابستان گرم کند.

به هر ترتیب تنها کمتر از 1 هفته تا برگزاری این رویداد و مشخص شدن همه‌ چیز باقی مانده است.
هدفون روی گوشی AirPods Studio.jpg
-

ارسال نظرات
در پژوهشگاه بیوتکنولوژی کشاورزی اجرا می شود؛ بررسی تغییرات ژنومیکی و ساختار جمعیتی گوسفندان ایران
رییس دانشگاه امیرکبیر در مراسم افتتاح ابررایانه "سیمرغ" اعلام کرد راه اندازی "سیمرغ" با سرمایه گذاری ۱۰۰ میلیاردی
رییس سازمان فناوری اطلاعات ایران: جعبه ابزار را برای دستگاه‌های دولتی ساخته‌ایم
محمدجواد آذری‌جهرمی: «سرِکار گذاشتن یا ایجاد کار»
انجمن واردکنندگان موبایل: موبایل به کف قیمت رسید
نیازمندیها