کد خبر: ۹۹۸۹
|
۱۶ آذر ۱۳۹۹ | ۱۳:۰۵


سخنرانی روحانی به مناسبت روز دانشجو لغو شدمراسم روز دانشجو که قرار بود امروز ۱۶ آذر ماه به صورت مجازی برگزار شود، لغو و زمان برگزاری مراسم به روزهای آینده موکول شد.

به گزارش «نبض‌فناوری»؛ به نقل از ایلنا، مراسم روز دانشجو (۱۶ آذر) که قرار بود امروز با حضور رئیس جمهور، وزیر علوم تحقیقات و فناوری و بهداشت درمان و آموزش پزشکی و روسای دانشگاه ها به صورت مجازی برگزار شود، لغو و به روز دیگر موکول شد.

غلامرضا غفاری معاون فرهنگی وزارت علوم عنوان کرده است: امروز، ۱۶ آذر هیچ برنامه رسمی و مرکزی به مناسبت روز دانشجو نداریم، ما درخواست کرده بودیم رییس جمهور امروز برنامه ای به این مناسبت داشته باشد که تا به این لحظه از سوی دفتر ریاست جمهوری هماهنگ نشده و جوابی داده نشده است.

وی عنوان کرده است: پیگیری های ما برای برگزاری برنامه رسمی رییس جمهور به مناسبت روز دانشجو ادامه خواهد یافت و ممکن است این برنامه در روزهای آینده برگزار شود اما زمان قطعی نمی توانیم برای آن اعلام کنیم.

غفاری خاطر نشان کرده است: هر برنامه ای که به مناسبت روز دانشجو برگزار شود قطعا مجازی خواهد بود ضمن اینکه تمامی برنامه های دانشگاه ها به این مناسبت نیز مجازی است.

براساس این گزارش، این درحالی است تا ظهر روز گذشته برگزاری برنامه ۱۶ آذر با حضور رئیس جمهور قطعی شده بود.

ارسال نظرات
پژوهشگاه فضای مجازی بررسی کرد؛ نقش رسانه‌های اجتماعی در برابر دموکراسی
پیام رئیس رگولاتوری به‌مناسبت روز جهانی ارتباطات رشد اشتغال‌آفرینی و توسعه فضای کسب‌وکار با ICT
مهمترین رویداد نوآوری کشور به میزبانی ناحیه نوآوری پردیس برگزار می شود اینوتکس ۲۰۲۱ از فردا آغاز به کار خواهد کرد
نیازمندیها