کد خبر: ۱۵۳۵۴
|
۲۵ اسفند ۱۳۹۹ | ۱۳:۳۹
تسلا به تازگی ویدئویی را منتشر کرده که نشان می دهد کامیون کاملا الکتریکی کلاس 8 Semi در اطراف مسیر تست در کنار کارخانه فرمونت درحال جولان دادن است.

به گزارش «نبض فناوری»، کلیپ 17 ثانیه ای زیر نمایی مناسب از کامیون با ظاهری زیبا را نشان می دهد. فیلمی غیر رسمی که اخیراً توسط یک هواپیمای بدون سرنشین که بر فراز سایت فرمونت تسلا در حال پرواز است گرفته شده ممکن است بخشی از آزمایش این کامیون را نشان دهد.

کامیون برقی آینده تسلا دارای چهار موتور مستقل برای تأمین حداکثر قدرت و شتاب است که به گفته این شرکت، هزینه های انرژی در هر مایل آن کمتر می شود. کامیون Semi قادر خواهد بود در 20 ثانیه بدون اتصال تریلر به سرعت 60 مایل در ساعت برسد. این خودروی ساخته شده توسط تسلا البته شامل فناوری  کمک راننده Autopilot خواهد بود.

طبق گفته تسلا حداکثر برد این وسیله نقلیه 300 مایل یا 500 مایل خواهد بود. قیمت پایه پیش بینی شده برای کامیون با برد کوتاه تر 150،000 دلار و خودروی دوربرد حدود 180،000 دلار است.

کامیون Semi تسلا از زمان رونمایی خودرو در سال 2017 با تاخیرهای زیادی در تولید روبرو شده است. تقریباً 12 ماه پیش، این شرکت اعلام کرد که اولین تحویل های Semi خود را به سال 2021 منتقل می کند.

 

ارسال نظرات
نظرات بینندگان
حزب‌الله امیری
۱۴:۱۴ - ۲۵ اسفند ۱۳۹۹
خیلی باحاله
0
0
در یک شرکت دانش بنیان؛ پلتفرم شهر هوشمند طراحی شد
نیازمندیها