کد خبر: ۱۶۸۴۴
|
۱۳ ارديبهشت ۱۴۰۰ | ۱۲:۲۴
از سوی صندوق نوآوری و شکوفایی صورت می‌گیرد،
رییس صندوق نوآوری و شکوفایی در بازدید از ۱۳ شرکت دانش بنیان مستقر در سازمان پژوهش‌های علمی و صنعتی ایران، از اعطای بیش از ۹۳‌ میلیارد تومانی تسهیلات به این شرکت‌ها خبر داد.

به گزارش« نبض فناوری»، در این بازدید که سعید سرکار رییس ستاد ویژه توسعه فناوری نانو و سیاوش ملکی‌فر، معاون توسعه صندوق نوآوری و شکوفایی، علی وحدت را همراهی می‌کردند، شرکت‌های مستقر در سازمان پژوهش‌های علمی و صنعتی ایران توانمندی‌های خود را معرفی کردند. این شرکت‌ها در مجموع بیش از ۹۳ میلیارد و ۳۵۰ میلیون تومان از صندوق نوآوری و شکوفایی تسهیلات دریافت کرده‌اند.
رییس هیات عامل صندوق نوآوری از یک شرکت تولیدکننده انواع ربات بازو، یک شرکت تولیدکننده سیم جوش توپودری ایجاد کننده سخت‌پوش و چند شرکت دیگر بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی صندوق نوآوری و شکوفایی، همچنین در ادامه این بازدید دکتر وحدت از شرکت‌ تولیدکننده نانوامولشن پایه آبی با کاربرد لکه‌بری جوهر خودکار، یک تولیدکننده دستگاه تصفیه و ضدعفونی کننده هوا با استفاده از پلاسمای سرد در مدل‌های Y۳۰۰, Y۱۱۰, Y۱۱۰N، یک تولیدکننده کامپاند پلیمری بر پایه پلی‌پروپیلن/کربنات کلسیم به منظور افزایش مقاومت به ضربه و کاهش جمع‌شدگی حجمی و کامپاند بهبود دهنده استحکام خمشی بر پایه کوپلیمر پلی‌اتیلن-پلی‌پروپیلن/کربنات کلسیم،تولیدکننده پودر نانو میله‌های منیزیم هیدروکسی آپاتیت کربناته و شرکت‌های غیردانش بنیان مرکز صنعتی‌سازی نانوفناوری کاربردی(ICAN) بازدید کرد.

ارسال نظرات
رییس دانشگاه امیرکبیر در مراسم افتتاح ابررایانه "سیمرغ" اعلام کرد راه اندازی "سیمرغ" با سرمایه گذاری ۱۰۰ میلیاردی
رییس سازمان فناوری اطلاعات ایران: جعبه ابزار را برای دستگاه‌های دولتی ساخته‌ایم
محمدجواد آذری‌جهرمی: «سرِکار گذاشتن یا ایجاد کار»
انجمن واردکنندگان موبایل: موبایل به کف قیمت رسید
نیازمندیها