کد خبر: ۱۸۹۲۵
|
۱۹ تير ۱۴۰۰ | ۰۸:۰۰
مژگان الیکایی
یوتیوب بزرگترین پلت فرم ویدئویی درخواستی در جهان است. در حقیقت بیش از 30 میلیون بازدید کننده هر روز 5 میلیارد فیلم را در یوتیوب تماشا می کنند. اگر می خواهید فیلم ها را بعد از تماشا ذخیره کنید با نبض فناوری همراه شوید.

معرفی سه ترفند قطعا عملی برای دانلود از یوتیوب

به گزارش «نبض فناوری»، برای دانلود فیلم از یوتیوب راه های مختلفی وجود دارد که بعضا برخی از آن ها نتیجه نخواهند داد؛ در ادامه راهکارهایی عملی را برای دانلود از این فیلم ارائه خواهیم داد.

استفاده از اینترنت دانلود منیجر

این یکی از روش های آسان برای دانلود از یوتیوب است برای اینکار باید این نرم افزار را روی سیستم خود نصب کنید. بعد از آن دیگر لازم نیست کار زیادی انجام داد و فقط با باز کردن صفحه مورد نظر یوتیوب علامت مربوط به دانلود از IDM ظاهر خواهد شد که با زدن روی آن و انتخاب سایز مورد نظر، فیلم مربوط را دانلود کنید.

معرفی سه ترفند قطعا عملی برای دانلود از یوتیوب

 

معرفی سه ترفند قطعا عملی برای دانلود از یوتیوب

تایپ پیشوند SS در ابتدای آدرس URL

مراحل و دستورالعمل های زیر نحوه استفاده از پیشوند ss برای بارگیری آسان فیلم های یوتیوب را به شما آموزش می دهد:

به مرورگر خود بروید و با استفاده از موتور جستجوی یوتیوب ویدیویی را که می خواهید بارگیری کنید جستجو کنید.

برای پخش فیلم روی آن کلیک کنید و سپس آن را موقتاً متوقف کنید.

به URL ویدیو بروید و قبل از « youtube.com… » SS  را اضافه کنید و Enter را کلیک کنید.

معرفی سه ترفند قطعا عملی برای دانلود از یوتیوب

شما به صفحه دیگری هدایت خواهید شد که در آن فیلم را ذخیره می کنید. این صفحه وب سایت اصلی www.ssyoutube.com است که با عنوان Save From ذخیره می شود.

در این صفحه تمام اطلاعات مربوط به ویدیوی یوتیوب که می خواهید بارگیری کنید نمایش داده می شود. از جمله اطلاعاتی مانند مدت زمان، عنوان ویدیو و همچنین لینک دانلود ویدیو خواهید شد.

در سمت راست بارگیری به رنگ سبز، یک منوی کشویی مشاهده خواهید کرد. روی آن کلیک کنید و قالبی بارگیری ویدیو را انتخاب کنید. اگر می خواهید آن را به MP3 تبدیل کنید، برای شروع بارگیری روی گزینه HD / MP3 کلیک کنید.

این ترفند بسیار سریع و آسان است. پس از پایان کار باید فیلم را در قالب مشخص شده در پوشه بارگیری خود پیدا کنید.

ربات تلگرام

با استفاده از این ربات تلگرامی می توانید فیلم های موجود در یوتیوب را با هر کیفیت دلخواه 1080، 720 یا 480 مگاپیکسل دانلود کنید. همچنین قابلیت تبدیل این ویدئو ها به mp3 وجود دارد. برای استفاده از این ربات @utubebot را در تلگرام خود جستجو کنید و با ورود به آن لینک ویدئوی یوتیوب خود را در این ربات ارسال کنید تا ویدئو برای شما دانلود شود.

معرفی سه ترفند قطعا عملی برای دانلود از یوتیوب

ارسال نظرات
به همت دانشمندان شرکت‌های دانش بنیان فنتام صورت گرفت: انحصار شکنی از آمریکا و تولید کیت ACT بومی در پارک فناوری پردیس
پست فوق توزیع ۶۳/۲۰ کیلوولت پارک فناوری پردیس افتتاح شد؛ ساخت پست برق با مدل مشارکت بخش خصوصی و عمومی برای اولین بار در ایران
نیازمندیها