کد خبر: ۱۹۱۷۹
|
۲۲ تير ۱۴۰۰ | ۱۳:۴۰
در رویداد مدیریت منابع انسانی از پلتفرم نوین استخدام نیروی کار رونمایی شد.

به گزارش «نبض فناوری»، در حاشیه رویداد راهکارهای مدیریت منابع انسانی با رویکرد و ارائه جدیدترین دستاوردها در حوزه جذب و استخدام نیرو از پلتفرم نوین استخدام نیروی کار رونمایی شد. این پلتفرم در واقع یک سامانه نوین و هوشمند استخدام در بازار کار است.

دکتر یاسر نثاری، دبیر علمی این رویداد با اشاره به همکاری حدود ۵۰۰ شرکت برتر ایران با این پلتفرم و ارائه آماری از اولویت کارفرمایان در جذب نیروی کار و چالش های موجود در استخدام، امیدوار شد که فرایند استخدام نیروهای کار از طریق این پلتفرم سهل تر و اصولی تری شود و از منابع انسانی به نحوه احسنت استفاده و از هدر رفتن نیروهای انسانی جلوگیری شود.

از طریق پلتفرم ایران HR رزومه افراد جویای کار بارگذاری می شود و کارفرمایان با انتشار آگهی می توانند افراد مورد نیاز خود در آن شغل مورد نظر را جذب کنند، به نوعی ارتباط مستقیم بین افراد جویای کار و کارآفرینان ایجاد می شود.

در این رویداد محسن مکرمی، مدیر ارشد توسعه منابع انسانی یکی از شرکت‌های استارتاپی با تشبیه سازمان به ساختار یک درخت گفت: سازمان ها باید فرآیندی روبه رشد با مشکلات کمتر را برای نسل بعدی و آینده سازمان فراهم کنند.

در این رویداد که از سوی انجمن شرکتهای دانش بنیان حوزه سلامت و با حضور مدیران سازمان های پویا و اساتید منابع انسانی در کشور برگزار شد، به بررسی و ارائه راهکارهای مختلف و اساسی ترین مسائل مرتبط با حوزه منابع انسانی و استخدام نیروی کار و اهمیت آن پرداخته شد.

منبع/ ایسنا

ارسال نظرات
یک انتقاد از طرح «حمایت از حقوق کاربران و خدمات پایه کاربردی فضای مجازی» ایران با وجود تحریم‌ نمی‌تواند میزبان شرکت‌های خارجی باشد؟
نیازمندیها