کد خبر: ۱۹۳۷۸
|
۲۹ تير ۱۴۰۰ | ۱۲:۰۰
اینستاگرام برای تغییر راحت تر حساب کاربری ویجتی را برای آیفون مورد بررسی قرار می دهد.

به گزارش «نبض فناوری»، اینستاگرام ممکن است تغییر بین چندین حساب در آیفون را آسان کند. افراد زیادی در سرویس محبوب رسانه های اجتماعی دو یا چند حساب دارند، شاید برای امور خصوصی و تجاری، یا آنهایی که بر روی منافع شخصی مختلف متمرکز هستند.

اکنون شرکت متعلق به فیس بوک در حال کار روی یک ویجت برای صفحه اصلی است که به شما امکان می دهد سریع قبل از باز کردن برنامه، یک حساب خاص اینستاگرام را انتخاب کنید.

الساندرو پالوزی که خبرهایی تکنولوژی را لو می دهد این هفته تعدادی تصویر را به اشتراک گذاشته است که چندین نسخه مختلف از ویجت را نشان می دهد و در آن  فضای کافی برای حرکت شما بین حداکثر چهار حساب اینستاگرام با یک ضربه وجود دارد.

ارائه ویژگی جدید اینستاگرام برای آیفونی ها

در زمان فعلی جابجایی بین حساب ها با ضربه زدن روی دکمه نمایه در پایین سمت راست نمایشگر برای رفتن به نمایه خود، سپس ضربه زدن روی نام کاربری در بالای صفحه و در نهایت انتخاب حسابی که می خواهید به آن دسترسی داشته باشید فراهم شده است. در آیفون های جدیدتر نیز می توانید دکمه نمایه را برای نمایش حساب های مختلف خود طولانی نگهدارید.

گرچه روش فعلی برای جابجایی بین حسابها چندان کارساز نیست، اما روش مبتنی بر ابزارک می تواند کاملاً  کارآمد باشد. علاوه بر این ، به شما این امکان را می دهد که به جای اینکه ابتدا برنامه اینستاگرام را باز کنید و سپس یک حساب دیگر را انتخاب کنید، مستقیماً وارد حساب مورد نظر خود شوید.

لازم به ذکر است که به نظر می رسد در زمان فعلی این ویژگی در مرحله ساخت باشد، به این معنی که ممکن است هرگز ارائه نشود. این احتمال  هم وجود دارد که به مرحله آزمایش عمومی برسد و اگر این شرایط خوب پیش برود، می تواند به یک ویژگی دائمی اینستاگرام برای آیفون تبدیل شود.

برچسب ها: اینستاگرام آیفون
ارسال نظرات
به همت دانشمندان شرکت‌های دانش بنیان فنتام صورت گرفت: انحصار شکنی از آمریکا و تولید کیت ACT بومی در پارک فناوری پردیس
پست فوق توزیع ۶۳/۲۰ کیلوولت پارک فناوری پردیس افتتاح شد؛ ساخت پست برق با مدل مشارکت بخش خصوصی و عمومی برای اولین بار در ایران
نیازمندیها