کد خبر: ۱۹۷۸۲
|
۱۱ مرداد ۱۴۰۰ | ۱۴:۴۰
طبق گزارشی جدید سری جدید موبایل های «گلکسی اس۲۲» با حسگر دوربین ۵۰ مگاپیکسلی عرضه می شود. دستگاه رده بالای این سری نیز احتمالا با حسگر ۲۰۰ مگاپیکسلی عرضه می شود.

به گزارش «نبض فناوری»، گیزموچاینا اعلام کرد، سامسونگ مشغول کار روی نسل آتی موبایل‌های «گلکسی اس» است که احتمالاً سال آینده و با نام «گلکسی اس ۲۲» رونمایی می‌شود. هرچند مدت زمان زیادی تا رونمایی این سری مانده اما گزارش‌های مختلفی از ویژگی‌های آن منتشر شده است.

اما یک افشاگر ویژگی‌های دستگاه‌های جدید به نام «یوگش» فاش کرده سری گلکسی اس ۲۲ همراه چند موبایل دیگر این شرکت با حسگر دوربین ۵۰ مگاپیکسلRGBW عرضه می‌شوند.

از سوی دیگر ادعا می‌شود سامسونگ حسگر دوربین ۲۰۰ مگاپیکسلی و ۵۰ مگاپیکسلی RGBW را ماه آینده رونمایی می‌کند. این شرکت کره‌ای قبلاً تأیید کرده بود که روی یک حسگر دوربین ۲۰۰ مگاپیکسلی کار می‌کند.

قبلاً گزارش شده بود موبایل رده بالای این سری (گلکسی اس ۲۲ اولت را) با حسگر دوربین ۱۰۸ مگاپیکسلی عرضه می‌شود. اما این خبر رد و گزارش شد دستگاه مجهز به ۵ دوربین پشتی خواهد بود که یکی از آنها ۲۰۰ مگاپیکسلی است. حسگر ۲۰۰ مگاپیکسلی با همکاری شرکت ژاپنی اولیمپوس در حال تولید است.

پیش بینی می‌شود «گلکسی اس ۲۲» با قابلیت پشتیبانی از شارژ ۶۵ واتی عرضه شود. طبق گزارش‌ها سامسونگ مشغول آزمایش این فناوری است.

سری گلکسی اس ۲۲ شامل موبایل‌های اس ۲۲، اس ۲۲ پلاس و اس ۲۲ اولت را است که احتمالاً در ژانویه ۲۰۲۲ میلادی عرضه خواهند شد.

منبع/ مهر 

ارسال نظرات
در جلسه شورای عالی فضای مجازی چه گذشت؛ آیین نامه سیاست های حاکم بر آموزش مجازی اصلاح می شود
حاکمیت سایبری در خارج از کشور-۹۵ وی چت از دستور رگولاتور چینی اطاعت کرد
از حلقه طلایی تا عکس خانوادگی منظومه شمسی برندگان رقابت عکاسی نجومی ۲۰۲۱ مشخص شدند
رئیس دفتر توسعه فناوری سلامت خبر داد: ۱۱ هزار میلیارد ریال فروش محصولات فناورانه سلامت
عملکرد "هلدینگ فناوری نگاه کارآفرین" تشریح شد؛ "هلدینگ فناوری نگاه" در یک نگاه
نیازمندیها