کد خبر: ۱۹۹۲۷
|
۱۶ مرداد ۱۴۰۰ | ۱۷:۳۴
مایکروسافت اج ذخیره صفحات به صورت PDF را آسان تر می کند.

به گزارش «نبض فناوری»، قابلیت ذخیره به عنوان PDF به زودی در منوی زمینه Edge در دسترس خواهد بود.  ذخیره صفحات وب به عنوان PDF به زودی حتی در Microsoft Edge آسان تر می شود زیرا این شرکت در حال کار روی افزودن یک گزینه جدید به منوی تنظیمات مرورگر خود است.

همانطور که توسط MSpoweruser گزارش شده و اولین بار توسط Leo Verla مشاهده شد، گزینه جدیدی به منوی تنظیمات Edge می آید که به کاربران امکان می دهد "Save as PDF" را به منوی زمینه مرورگر اضافه کنند.

در حالی که محتوای صفحات وب می تواند مکرراً تغییر کند ، ذخیره آنها به عنوان فایل های PDF می تواند راهی عالی برای نگهداری یک کپی از مقاله یا پست وبلاگ برای اهداف تحقیق باشد.

ذخیره به صورت PDF

درReddit در پست اخیر خود تصاویری از ویژگی جدید Edge "ذخیره به عنوان PDF" را نشان داد و توضیح داد که مایکروسافت همچنین " mini-menu و  built-in dictionary" را به نسخه های داخلی مرورگر خود باز گردانده است.

امکان کلیک راست برای ذخیره صفحات وب به عنوان PDF ، در زمان کاربران  Edge  را صرفه جویی می کند، زیرا آنها قبلاً مجبور بودند از کلید میانبر Ctrl + P برای نمایش منوی چاپ مرورگر و انتخاب "Microsoft Print to PDF" برای انجام این کار استفاده کنند.

در حالی که این ویژگی جدید در حال حاضر در Edge Canary Build 94.0.974.0 به عنوان بخشی از قابلیت کنترل شده در دسترس است، اما باید در چند ماه آینده در نسخه های پایدار مرورگر مایکروسافت عرضه شود.

ارسال نظرات
زارع پور در مراسم خاطره های دفاع مقدس: باید حافظ استقلال کشور در فضای مجازی باشیم
با راه‌اندازی پنج هاب منطقه‌ای پستی ارسال مرسولات به تهران کاهش یافت
نیازمندیها