کد خبر: ۲۰۷۹۱
|
۱۷ شهريور ۱۴۰۰ | ۱۲:۰۰
افزایش تعداد کاربران واتساپ باعث شده تا آن ها بیش از هر زمان دیگری دائماً در حال جستجوی نکات و ترفندهایی در وب برای بهبود تجربه خود باشند در ادامه یکی از این ترفندها را معرفی می کنیم.

ترفند مخفی کردن «is typing» در واتساپ

به گزارش «نبض فناوری»، به نظر می رسد از بین همه نکات واتساپ که اکثر افراد به آن علاقه مند هستند؛ تنظیمات حریم خصوصی بیش از بقیه موارد برجسته است. متأسفانه وقتی آنلاین هستید، فعالیت های آنلاین و وضعیت تایپ توسط مخاطبانتان قابل مشاهده است. اگرچه هیچ راه رسمی برای غلبه بر این وجود ندارد؛ اما چند ترفند ساده برای حل این مشکل وجود دارد.

نکته اول

اگر از نسخه اصلی WhatsApp استفاده می کنید و از نسخه های غیر رسمی مانند WhatsApp GB یا WhatsAppFm استفاده نمی کنید؛ باید این روند را طی کنید تا بتوانید فعالیت آنلاین خود را پنهان کنید.

قبل از باز کردن پیام رسان WhatsApp مطمئن شوید که اتصال اینترنت خود را (داده تلفن همراه یا Wi-Fi) خاموش کرده یا حالت هواپیما را روشن کرده اید.
پس از خاموش کردن اتصال به اینترنت، پیام رسان واتساپ را باز کرده و در گروه و یا برای شخص مورد نظر خود پیام ارسال کنید و سپس از WhatsApp خارج شوید.
پس از اتمام این کار اتصال اینترنت خود را باز گردانید و پیام های شما بدون دیدن typing به گیرنده تحویل داده می شود. و نکته شگفت انگیز این است که آخرین بازدیدتان هم بدون تغییر باقی مانده است.

 این کار ممکن است برای برخی کمی خسته کننده باشد؛ نکته بعدی را بررسی کنید:

نکته دوم

از آنجا که هیچ ویژگی رسمی وجود ندارد که به کاربران اجازه دهد وضعیت آنلاین و تایپ خود را پنهان کنند؛ می توانید این کار را به راحتی در نسخه WhatsApp GB انجام دهید. برنامه را در لینک زیر بارگیری کنید. پس از بارگیری و نصب برنامه، مراحل زیر را دنبال کنید.

پس از نصب، GBWhatsApp را باز و حساب WhatsApp خود را تأیید کنید. اگر همه چیز خوب پیش رفت، حساب WhatsApp بالا خواهد آمد.
با ضربه زدن به سه نقطه در گوشه سمت راست و ضربه زدن روی حریم خصوصی، از منوی WhatsApp دیدن کنید.
در زیر آن روی Writing Status ضربه بزنید و مورد دلخواه را انتخاب کنید.

اگر می خواهید وضعیت تایپ پیام های شخصی را پنهان کنید، مخفی کردن برای مخاطبین را انتخاب کنید یا اگر می خواهید وضعیت تایپ خود را از گروه ها پنهان کنید گزینه Hide for the group را برگزینید.

ترفند مخفی کردن «is typing» در واتساپ

ارسال نظرات
نظرات بینندگان
ناشناس
۱۹:۳۸ - ۱۸ شهريور ۱۴۰۰
با این تبلیغاتی که برای واتساپ های غیررسمی میکنید، مشکوک شده ام که نکنه اینها مال نهادهای امنیتی کشور هستند. اگر نظرم رو منتشر نکنید، صددرصد مطمئن میشم.
0
0
وحید
۰۷:۰۶ - ۱۹ شهريور ۱۴۰۰
واتس اپ جیبی نسخه امنی نیست. بهیچ عنوان نصب نکنید
مدیر پایگاه نوشتیم نسخه غیر رسمی
0
0
زارع پور در مراسم خاطره های دفاع مقدس: باید حافظ استقلال کشور در فضای مجازی باشیم
با راه‌اندازی پنج هاب منطقه‌ای پستی ارسال مرسولات به تهران کاهش یافت
نیازمندیها