کد خبر: ۲۱۵۸۷
|
۱۲ مهر ۱۴۰۰ | ۱۲:۰۰
واتساپ برای iOS در حال آماده سازی ویژگی پیام های ناپدید شده و طراحی مجدد chat bubbles است.

گزارش «نبض فناوری»، واتساپ برای iOS به تازگی نسخه 2.21.200.11 را برای کاربران بتا منتشر کرد. با این کار، کاربران نه تنها شاهد طراحی مجدد حباب های چت با طراحی مجدد هستند، بلکه حتی بیشتر با عملکرد ویژگی پیام های ناپدید شده آشنا می شوند.

بر اساس WABetaInfo این بتا جدید برای آزمایش کنندگان عمومی در حال راه اندازی است و تغییرات جدید جالب را برای WhatsApp به ارمغان می آورد.

با مقایسه حباب چت قدیمی با حباب جدید، حباب های چت گرد، بزرگتر و رنگارنگ تری را مشاهده می کنید. این نشریه همچنین رنگ دقیق حباب های چت قدیمی و جدید را به اشتراک می گذارد:

  1. Old light bubble color: #E1F6CA
  2. New light bubble color: #E2FDD5
  3. Old dark bubble color: #295F60
  4. New dark bubble color: #204F46

 ورود چند ویژگی جدید به واتساپ

 واتساپ همچنین ابزارهای مفیدی را برای مدیریت پیام های ناپدید شده ارائه می دهد. به گفته WABetaInfo، این برنامه اکنون به شما امکان می دهد بین مدت زمان های مختلف یکی را انتخاب کنید: 24 ساعت، 7 روز یا 90 روز.

نحوه عملکرد این ویژگی در واتساپ به شرح زیر است:

برای حفظ حریم خصوصی و ذخیره سازی بیشتر همه پیام های جدید پس از مدت زمان انتخاب شده از این چت برای همه ناپدید می شوند. هر کسی در گپ می تواند این تنظیم را تغییر دهد. برای دیدن اطلاعات بیشتر در مورد جزئیات این ویژگی اینجا را ببینید.

 همچنین می توانید Default Message Timer(تایمر پیش فرض پیام) را در تنظیمات حریم خصوصی واتساپ فعال کنید. با این کار، همه چت های جدید با فعال شدن گزینه پیام های ناپدید شده برای مدت انتخاب شده شروع می شوند، همانطور که توسط WABetaInfo ذکر شده است.

همه این ویژگی ها در حال حاضر در حالت بتا هستند، اما احتمالاً طولی نمی کشد که واتساپ شروع به عرضه آن به همه کاربران می کند. یکی دیگر از مواردی که کاربران مشتاق راه اندازی برنامه هستند پشتیبانی از چند دستگاه و همچنین امکان انتقال چت از iOS به Android و بالعکس است.

ارسال نظرات
نیازمندیها