کد خبر: ۲۳۰۶۵
|
۰۲ آذر ۱۴۰۰ | ۰۸:۰۰
بسیاری از ما اکنون بیش از یک حساب جیمیل داریم. اگر از نحوه استفاده بیش از یک حساب آگاه نیستید، این مطلب به شما کمک خواهد کرد.

به گزارش« نبض فناوری»، جیمیل یک سرویس ایمیل رایگان است که در سال 2004 منتشر شد و نقش بسیار زیادی در هر جنبه از زندگی کاری و شخصی ما ایفا می کند. گوگل چندین ویژگی جدید در مورد جیمیل ارائه داده و به زودی به کاربران امکان می دهد با مخاطبین تماس صوتی و تصویری برقرار کنند.

در مورد فرآیند ورود به جیمیل، دانستن این موضوع برای ما بسیار مهم است زیرا گاهی اوقات ما دو حساب جیمیل را اجرا می کنیم؛ یکی برای ارتباط شخصی و دیگری برای اهداف حرفه ای، اما ورود به حساب دوم هر بار مشکل ساز است.

اگر برنامه جیمیل را روی دستگاه خود نصب کرده اید، لازم نیست زیاد نگران باشید. علاوه بر این، می‌توانید با بیش از یک حساب در مرورگر وارد شوید. در اینجا راهنمای گام به گام نحوه ورود به بیش از یک حساب در دستگاه خود و جابه‌جایی بین حساب‌های جیمیل آورده شده است.

 نحوه ورود به حساب دیگر جیمیل در تلفن هوشمند

 بسیاری از ما حساب رسمی جیمیل خود را در گوشی های هوشمند داریم و همه گوشی های هوشمند اکنون با برنامه جیمیل از پیش بارگذاری شده عرضه می شوند. برای ورود به حساب جیمیل دیگر در گوشی هوشمند، این مراحل را دنبال کنید.

مرحله 1: برای استفاده از یک حساب جیمیل دیگر، به برنامه موجود در گوشی هوشمند خود بروید.

مرحله 2: اکنون، روی نماد نمایه قرار گرفته در گوشه سمت راست بالا کلیک کنید و سپس گزینه " Add another account" را انتخاب کنید.

مرحله 3: این گزینه ای جهت اضافه کردن یک حساب دیگر از Google، Outlook، Yahoo و غیره را نشان می دهد.

مرحله 4: اکنون، باید اثر انگشت یا رمز عبور خود را تایید کنید.

 مرحله 5: در نهایت شناسه ایمیل مختلف و رمز عبور را برای اجرای حساب وارد کنید. همچنین، می‌توانید از همین فرآیند برای اضافه کردن یک حساب جیمیل دیگر به گوشی هوشمند خود استفاده کنید.

نحوه ورود به حساب دیگر جیمیل در دسکتاپ

اگر می‌خواهید از طریق دسکتاپ وارد حساب‌های مختلف جیمیل شوید، مراحل زیر را دنبال کنید:

مرحله 1: اگر حساب شما از سیستم خارج شده است، باید از طریق رمز عبور وارد حساب کاربری خود شوید.

مرحله 2: اکنون، روی نماد نمایه ضربه بزنید و گزینه " Add another account " را انتخاب کنید.

مرحله 3: سپس شناسه ایمیل خود را وارد کرده و رمز عبور را اضافه کنید.

مرحله 4: اکنون، به حساب دیگری وارد شده اید.

 نحوه جابه‌جایی بین دو حساب جیمیل پس از ورود با یک حساب دیگر جیمیل

 می توانید بین دو حساب جابجا شوید و جابجایی بین حساب های جیمیل در تلفن هوشمند و دسکتاپ کاملاً مشابه است. در زیر راهنمای گام به گام نحوه جابجایی بین دو حساب جیمیل در تلفن هوشمند یا دسکتاپ خود آورده شده است.

مرحله 1: حساب جیمیل خود را باز کنید و سپس روی نماد نمایه کلیک کنید.

مرحله 2: اکنون حسابی را که می خواهید اجرا کنید انتخاب کنید.

همچنین توجه به این نکته ضروری است که اگر از جیمیل در تلفن هوشمند استفاده می کنید، نیازی نیست هر بار رمز عبور را وارد کنید. با این حال، اگر از جیمیل روی دسکتاپ استفاده می کنید، رمز عبور لازم است.

ارسال نظرات
در قالب برگزاری رویداد فناورانه محقق خواهد شد ایده‌های لیزر و فوتونیک تا تجاری‌سازی حمایت می‌شوند
نیازمندیها