کد خبر: ۲۶۱۹۹
|
۱۶ اسفند ۱۴۰۰ | ۱۷:۱۳

یکتانت مقصد دیجیتال مارکتینگ کشور|یکتانت ۷۰ در صد از سهام ایران‌سامانه را خرید

سینا مؤمنی، مدیرعامل یکتانت از خرید ۷۰ درصد از سهام ایران‌سامانه به صورت نقدی جهت گسترش فضای کاری خود خبر داد.

به گزارش خبرنگار« نبض فناوری» به نقل از تابناک، سینا مؤمنی مدیرعامل شرکت یکتانت در نشست خبری که به صورت مجازی برگزار شد، با بیان اینکه ۴ سال پیش به‌دنبال همکاری با ایران سامانه بوده‌اند؛ گفت: می‌دانستیم این شرکت چه کمکی به رشد سرویس‌های ما خواهد کرد تا این پلتفرم به هدف اصلی خود یعنی تبدیل شدن به مقصد دیجیتال مارکتینگ ایران برسد. در زمان مذاکره‌ها متوجه تیم قوی و کدنویسی‌های قوی ایران سامانه که می‌تواند به بیزنس ما هم کمک کند، شدیم.

وی با اشاره به تیم و زیرساخت‌های قوی ایران سامانه گفت: ایران سامانه دیتاهایی دارد که می‌تواند در تبلیغات ما تاثیرگذار باشد و متناسب با شرایط تبلیغاتمان را در سایت‌ها تغییر دهیم. در واقع اطلاعات دیتایی دقیق نمایش است که ارتباط بین ایران سامانه و یکتانت را توجیه می‌کند.

وی با بیان اینکه 70 درصد از سهام ایران‌سامانه به صورت نقدی جهت گسترش فضای کاری خریداری شده است، افزود: ارزش ایران سامانه ۱۸ میلیارد تومان برآورد شده است که در نهایت آن‌ها ۷۰ درصد از سهام این شرکت را خریداری شد.  با خرید این میزان از سهام ایران سامانه قرار نیست تغییری در تیم مدیریتی این شرکت ایجاد شود.

مومنی در خصوص سایر سرمایه گذاری‌های این شرکت گفت: این اولین سرمایه‌گذاری یکتا‌نت در بازار دیجیتال مارکتینگ نیست. این شرکت پنج‌ساله برای تبدیل شدن به مقصد دیجیتال مارکتینگ کشور روی شرکت‌های مختلفی از جمله نوین هاب ، کار دات آی آر و... سرمایه‌گذاری کرده است و در آینده نیز چنین سرمایه گذاری ها نیز ادامه خواهد داشت.

عادل خالقی، رئیس هیئت مدیره و بنیان‌گذار ایران سامانه هم در این نشست خبری عنوان کرد: تلاش کردیم با توجه به حساسیت های مشتری ها تنوع داشته باشیم و در جایگاه تخصصی خود بمانیم به همین دلیل به طیف وسیعی از خبرگزاری ها خدمات رائه میدهیم. 

وی ادامه داد: عمده سایت های پربازدید سابقه همکاری 14 تا 15 ساله با یران سامانه دارند.

یکتانت مقصد دیجیتال مارکتینگ کشور|یکتانت ۷۰ در صد از سهام ایران‌سامانه را خرید

 خالقی با بیان اینکه 18 سال بدو وقفه خدمات ارائه داده ایم، افزود: ظرفیت زیادی در بخش نیروی انسانی ایجاد کرده ام و خدماتی که ارائه شده به صورت جامعه و صفر تا 100 بوده است.

وی با بان اینکه ایران سامانه به 700 رسانه خدمات ارائه می کنید، ادامه داد: ایران سامانه در حال حاضر به خبرگزاری ها و سایت های مهمی از جمله تابناک، عصر ایران، شبکه خبر،‌میزان و... خدمات ارائه می کند.

 رئیس هیئت مدیره و بنیان‌گذار ایران سامانه اظهار کرد: ایران سامانه به بلوغ خودش رسیده و حالا وقت آن است که بتواند تجربه‌های جدید دیگری را کشف و ظرفیت‌های خودش را به ثمر برساند. قبل از این سرمایه‌گذاری تصور من این بود که ایران سامانه به اوج فرصت‌های خودش رسیده و دیگر من این سرویس را بیشتر از این به‌عنوان مؤسس نمی‌توانم بالا ببرم. از این جهت هم‌افزایی با یکتانت منجر به رخ دادن این اتفاق خواهد شد که این ظرفیت‌ها و فرصت‌های باقی مانده در سرویس به ثمر بنشیند و شرکت چند پله دیگر قوی‌تر و مؤثرتر در ارائه خدمات بهتر به مشتریانش ظاهر شود. این سرمایه‌‌گذاری به رشد بیشتر ایران سامانه کمک خواهد کرد.

در ادامه مهدی دانا، مدیر کسب‌وکار ایران سامانه، با بیان اینکه ایران سامانه نزدیک به دو دهه پایدار بوده، خدمات زیادی ارائه کرده است، گفت: مزیت رقابتی‌ این سرویس این بوده که یک پایداری و امنیتی را برای مشتریانش به ارمغان آورده که خیلی از سایت‌های فعال در این بخش امکان ارائه این شرایط را به مشتریانشان ندارند . تمرکز اصلی ایران سامانه همیشه این بوده که در کنار تمام خدمات فنی که به مشتریانش ارائه کرده، اطمینان آن‌ها را حفظ کند تا همچنان در بازار بماند.

وی ادامه داد: با این سرمایه‌گذاری یکتا‌نت آن‌ها می‌توانند به سمت مسیرهای جدید زیادی بروند و ظرفیت‌های بیشتری در ایران سامانه ایجاد کنند.

 

ارسال نظرات
نوسانات جزئی بازار رمزارزها ادامه دارد؛ بیت کوین همچنان در کانال ۲۱ هزار دلاری
با پیشرفتی که توسط شرکت کانادایی حاصل شد؛ فقط ۵ سال تا رایانه کوانتومی تجاری فاصله داریم
بیم و امید در مورد ایمنی خودروهای خودران ربات‌ها راننده بهتری هستند یا انسان‌ها؟!
پیام سردار دولتخواه معاون فناوری اطلاعات وارتباطات فرماندهی انتظامی کشور به بهانه‌ی برگزاری نمایشگاه شهر هوشمند ایران: مطالبات عمومی مردم برای برخط بودن پلیس از علل لزوم هوشمند سازی پلیس
بیانیه‌ی استارتاپ‌های فروش آنلاین بیمه در زمینه‌ی راه‌اندازی سامانه سوییچ بیمه مرکزی: جلوی فاجعه انحصار «سوییچ بیمه» را بگیرید
وبگردی