کد خبر: ۲۷۴۰۰
|
۰۱ ارديبهشت ۱۴۰۱ | ۰۹:۳۰

چه مدت طول می کشد تا ایرپاد شارژ شود؟

اپل چندین مدل از AirPods را در طول سال‌ها عرضه کرده که بسیار محبوب هستند. اما یک نقطه ضعف این هدفون بی سیم این است که هر زمان که می خواهید از آنها استفاده کنید باید آنها را شارژ نگه دارید. اما چقدر طول می کشد تا یک مجموعه ایرپاد شارژ شود؟

به گزارش «نبض فناوری»، اپل جزئیاتی در مورد کل زمان شارژ ایرپادهای خود ارائه نکرده است. به نظر می رسد مدت زمانی که طول می کشد تا AirPods از 0٪ تا 100٪ شارژ شود، زمانی که در جعبه شارژ آنها قرار می گیرد، به مدل AirPods شما بستگی دارد.

طبق گزارش کاربران، AirPods (نسل اول) در عرض 17 دقیقه به طور کامل شارژ می شود. به گفته Music Critic، ایرپادها (نسل دوم) مشابه هستند و به مدت 20 دقیقه در جعبه خود شارژ می شوند.

از طرف دیگر، شارژ کامل AirPods Pro تقریباً یک ساعت طول می کشد، که احتمالاً برای AirPods جدیدتر (نسل سوم) نیز صادق است. این ممکن است به دلیل ویژگی شارژ باتری بهینه موجود در این مدل‌های جدیدتر باشد.

AirPods (نسل اول): حدود 30 دقیقه تا یک ساعت

AirPods (نسل دوم): حدود 45 دقیقه تا یک ساعت

AirPods Pro و AirPods (نسل سوم): یک ساعت تا دو ساعت

علاوه بر این، اگر به جای شارژر بی سیم از اتصال سیمی استفاده کنید، بهترین نتیجه را خواهید گرفت. این به این دلیل است که شارژ بی سیم برای کیس های AirPods برای شارژ سریع در نظر گرفته نشده است.

اگر نیازی به شارژ کامل ندارید، فقط پنج دقیقه زمان شارژ در داخل کیس طول می کشد تا AirPods Pro یا AirPods (نسل سوم) یک ساعت زمان گوش دادن یا یک ساعت زمان مکالمه را در اختیار شما قرار دهد.

به طور مشابه، شما باید AirPods (نسل اول) و AirPods (نسل دوم) خود را به مدت حدود 15 دقیقه شارژ کنید تا حداکثر سه ساعت زمان گوش دادن یا حدود دو ساعت زمان مکالمه داشته باشید.

چگونه باتری AirPods خود را بررسی کنیم

راه های مختلفی برای مشاهده وضعیت شارژ AirPods شما وجود دارد. می توانید از چراغ وضعیت کیس برای اندازه گیری میزان شارژ دستگاه خود استفاده کنید. یا می‌توانید از یک دستگاه خارجی مانند آیفون، مک، اپل واچ یا حتی یک دستگاه اندروید یا ویندوز استفاده کنید.

اپل ایرپادها را طوری طراحی کرد که شارژدهی را به اندازه کافی برای پاسخگویی به نیازهای روزانه اکثر مردم حفظ کند. با ویژگی شارژ سریع آن، می‌توانید AirPods خود را تنها برای چند دقیقه داخل قاب آن قرار دهید تا بتوانید ساعت‌ها از زمان گوش دادن یا مکالمه لذت ببرید.

برچسب ها: ایرپادها شارژ اپل
ارسال نظرات
با وجود از بین رفتن نیم میلیارد شیبا؛ کاهش ۲۷ درصدی نرخ توکن سوزی شیبا اینو
تفاهم سازمان نصر و مرکز همکاریهای تحول و پیشرفت؛ ارتقای زیست‌بوم هوش مصنوعی برای بهبود سیاستگذاری و توسعه کسب‌وکار
وبگردی