کد خبر: ۲۷۹۹۴
|
۲۷ ارديبهشت ۱۴۰۱ | ۱۵:۳۰

اپل به دنبال نمایشگر جدید است

اپل ممکن است به دنبال نمایشگرهای جوهر الکترونیکی برای یک آیفون تاشو (یا دستگاه دیگری) باشد.

به گزارش «نبض فناوری»، اپل ممکن است به دنبال نمایشگرهای جوهر الکترونیکی برای یک آیفون تاشو (یا دستگاه دیگری) باشد.

اکنون 9to5Mac گزارش می‌دهد به گفته مینگ-چی کو که اپل احتمالاً جوهر الکترونیکی را برای نمایشگر بیرونی آن تاشوی مرموز آزمایش می‌کند. آیفون فولد ممکن است دارای یک نمایشگر رنگی بیرونی جوهر الکترونیکی باشد، یا حداقل، اپل در فکر انجام این کار است.

وقتی صحبت از اپل می شود، مینگ چی کو نامی معتبر است (اگرچه گاهی اوقات او اشتباه کرده است) و این بار، تحلیلگر در مورد آیفون فولد صحبت می کند.

به نظر می رسد که اپل به استفاده از نمایشگرهای رنگی e-ink برای محصولات آینده فکر می کند و این گزینه برای یک تجربه صفحه نمایش دوم کم مصرف برای یک دستگاه تاشو به خوبی مناسب خواهد بود.

بنابراین به نظر می رسد که اپل تاشوی که روی آن کار می کند، احتمال بیشتری دارد که یک iPad تاشو باشد و نه یک آیفون تاشو (یا می تواند هر دو باشد). چند ماه پیش، راس یانگ، تحلیلگر صفحه نمایش و مارک گورمن از بلومبرگ، در مورد مک بوک/آی پد تاشو ۲۰ اینچی صحبت کردند و هر دو اعلام کردند که در حال توسعه است.

Kuo پیشنهاد می کند که نمایشگر e-ink ممکن است برای نمایشگر بیرونی دستگاه تاشو اپل (نمایشگری که بدون نیاز به باز کردن نمایشگر با آن تعامل دارید) استفاده شود. با این حال، اگر اپل واقعاً تصمیم به این کار بگیرد، تفاوت قابل توجه و بزرگی با تاشوهای موجود در بازار اندروید خواهد داشت.

نکته این است که دستگاه‌هایی مانند Galaxy Z Fold 3 دارای یک صفحه نمایش 6.2 اینچی AMOLED کاملاً قابل استفاده در حالت تا شدن هستند که می‌توانید اساساً مانند هر صفحه نمایش تلفن هوشمند دیگری، با وجود تا شدن گوشی، از آن استفاده کنید. وقتی آن را باز می کنید، صفحه نمایش بزرگ 7.6 اینچی را دریافت می کنید.

از سوی دیگر، همانطور که 9to5Mac به درستی نشان می‌دهد، اگر اپل تصمیم بگیرد که از طراحی تاشو مانند مدل‌های Galaxy Z Flip استفاده کند، نمایشگر جوهر الکترونیکی محتمل‌تر به نظر می‌رسد. در این مورد، یک صفحه نمایش کوچک 1.9 اینچی با پوشش وجود دارد که به شما امکان می دهد اعلان ها را بخوانید و زمان را بررسی کنید، اما تجربه تمام صفحه را ارائه نمی دهد.

ارسال نظرات
آخرین وضعیت بازار رمزارزها در جهان؛ رمزارز دیجیتال هدفمند در راه است
آخرین وضعیت بازار رمزارزها در جهان درآمد استخراج بیت‌کوین رکورد زد
به دلیل ایموجی های انیمیشنی؛ اپل آپدیت تلگرام را تایید نکرد
وبگردی