کد خبر: ۲۸۸۳۴
|
۰۲ تير ۱۴۰۱ | ۱۲:۰۰

هواوی سیستم کنترل قند خون را به ساعت‌های هوشمند خود اضافه می‌کند

هواوی اخیرا اعلام کرده که ویژگی‌های جدیدی را به ساعت‌های هوشمند خود اضافه خواهد کرد. این کمپانی در حال توسعه سیستم نظارت بر هیپرگلیسمی و ارزیابی سطح گلوکوز خون است.

به گزارش«نبض فناوری» هواوی رسما اعلام کرده که ویژگی‌های جدید سیستم نظارت بر قند خون، عملکرد ردیابی ریه و مدیریت سلامت در ارتفاعات بالا را به ساعت‌های هوشمند خود اضافه خواهد کرد.

قابلیت‌های ساعت های هوشمند هواوی

ویژگی‌های جدید به سیستم TruSeen هواوی اضافه خواهند شد. این کمپانی قصد دارد اولین شرکتی باشد که سیستم نظارت بر قند خون غیر تهاجمی و تخصصی را در ساعت‌های هوشمند راه‌اندازی می‌کند. سیستم ردیاب عملکرد ریه‌ها هم با استفاده از داده‌هایی که به مرور زمان جمع‌آوری می‌کند، قابلیت پیش‌بینی خطر ابتلا به بیماری مزمن انسدادی ریه را دارد.

قابلیت‌های ساعت های هوشمند هواوی ویژگی‌های جدید به سیستم TruSeen هواوی اضافه خواهند شد.

سیستم مدیریت سلامت در ارتفاعات بالا نیز به کاربرها اطلاع می‌دهد که واکنش بدن‌شان در ارتفاعات که فشار هوا کاهش می‌یابد، چگونه است.ساعت‌های هوشمند هواوی از لحاظ عملکرد باتری، یکی از بهترین‌های بازار هستند و قطعا با اضافه شدن این ویژگی‌ها، رقابت را برای سایر برندها سخت‌تر می‌کنند.

منبع: تکراتو

ارسال نظرات
نوسانات جزئی بازار رمزارزها ادامه دارد؛ بیت کوین همچنان در کانال ۲۱ هزار دلاری
با پیشرفتی که توسط شرکت کانادایی حاصل شد؛ فقط ۵ سال تا رایانه کوانتومی تجاری فاصله داریم
بیم و امید در مورد ایمنی خودروهای خودران ربات‌ها راننده بهتری هستند یا انسان‌ها؟!
پیام سردار دولتخواه معاون فناوری اطلاعات وارتباطات فرماندهی انتظامی کشور به بهانه‌ی برگزاری نمایشگاه شهر هوشمند ایران: مطالبات عمومی مردم برای برخط بودن پلیس از علل لزوم هوشمند سازی پلیس
بیانیه‌ی استارتاپ‌های فروش آنلاین بیمه در زمینه‌ی راه‌اندازی سامانه سوییچ بیمه مرکزی: جلوی فاجعه انحصار «سوییچ بیمه» را بگیرید
وبگردی