کد خبر: ۲۹۷۱۳
|
۱۱ مرداد ۱۴۰۱ | ۰۸:۰۰

ویژگی که دست ادمین گروه واتس آپ را باز می کند

واتس آپ به زودی به مدیران گروه اجازه می‌دهد پیام‌ها را برای همه در اندروید حذف کنند.

به گزارش «نبض فناوری»،  واتس آپ در حال کار بر روی قابلیتی است که به مدیران گروه اجازه می‌دهد پیام‌ها را برای همه حذف کنند. این توانایی ادمین ها که اساسا به آنها کمک می کند تا گروه را بهتر تعدیل کنند در حال ارائه به تعداد انگشت شماری از آزمایش کنندگان است. دومین قابلیتی که برنامه واتس آپ روی آن کار می‌کند، نوعی ربات چت است که اعلان‌های درون‌برنامه‌ای را برای ویژگی‌های جدید از واتس آپ مستقیماً در برنامه ارائه می‌کند. این قابلیت برای اندروید نیز در حال آزمایش است.

هر دو ویژگی توسط WABetainfo مشاهده شده اند، پلتفرمی که ویژگی های واتس آپ را قبل از انتشار برای عموم آزمایش می کند. اولین ویژگی که در نسخه آزمایشی واتس آپ برای اندروید 2.22.17.12 مشاهده شد، برای گروه کوچکی از آزمایش‌کنندگان در دسترس است و نشان می‌دهد که واتس آپ به زودی به مدیران گروه اجازه می‌دهد پیام‌ها را برای همه حذف کنند. مدیر گروه می تواند پیام دریافتی را برای همه افراد گروه حذف کند.

اعضای گروه می‌توانند ببینند که ادمین پیامی را که توسط یکی دیگر از شرکت‌کنندگان گروه ارسال شده، حذف کرده است. این ویژگی به مدیران گروه کمک می کند تا گروه های واتس آپ خود را بهتر تعدیل کنند.

قابلیت دوم نیز برای کاربران اندروید در واتس آپ و هنوز در دست توسعه است. طبق اطلاعات موجود، این ویژگی اعلان‌های داخلی برنامه را برای ویژگی‌های جدید از واتس آپ دقیقاً در داخل برنامه ارائه می‌کند. این به کاربران کمک می کند تا اخبار مربوط به ویژگی های واتس آپ را به روز نگه دارند.

علاوه بر اعلان‌های درون برنامه‌ای، کاربران می‌توانند «حتی نکات و ترفندهایی برای بهبود تجربه شما در واتس آپ دریافت کنند». همچنین می‌تواند درگاهی برای متا (صاحب واتس آپ ) جهت ارسال اطلاعات در مورد حریم خصوصی و امنیت باشد. لازم به ذکر است که این چت فقط خواندنی و همچنین رمزگذاری سرتاسر خواهد بود. علاوه بر این، طبق WABetainfo، کاربران همچنین می توانند در آینده این چت را مسدود کنند.

هر دوی این ویژگی‌ها هنوز به طور کامل آماده نشده‌اند تا در دسترس عموم قرار گیرند و هیچ تاریخی برای انتشار آنها وجود ندارد. همانطور که گفته شد، ویژگی حذف ادمین برای تعداد کمی از آزمایش کنندگان بتا ارائه شده است.

برچسب ها: ادمین واتس آپ گروه
ارسال نظرات
نظرات بینندگان
پژوهش
۱۵:۵۸ - ۱۲ مرداد ۱۴۰۱
این ویژگی که ادمین بتواند پیامهای دیگران را پاک کند اصلا ویژگی خوبی نیست
0
0
تفاهم نامه همکاری بنیاد رودکی و تلویزیون اینترنتی آرپا امضا شد؛ تفاهم‌ نامه همکاری بنیاد فرهنگی هنری رودکی و تلویزیون اینترنتی آرپا به امضا رسید.
در آخرین گزارش درآمد «تجارت الکترونیک پارسیان» در کدال، رشد ۶ درصدی درآمد «رتاپ» در اردیبهشت ماه ۱۴۰۲
وبگردی