کد خبر: ۳۰۰۴۲
|
۲۷ مرداد ۱۴۰۱ | ۱۱:۰۰

زارع پور: فرهنگ و روحیه جهادی در باید در همه عرصه‌ها تقویت شود

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در جمع آزادگان با تاکید بر اینکه فرهنگ و روحیه جهادی چه در حوزه دفاع از کشور و چه در حوزه پیشرفت و توسعه در همه عرصه‌های فناوری باید تقویت شود از شرکت مخابرات خواست تا تبدیل وضعیت ایثارگران این شرکت را پیگیری کند.

به گزارش«نبض فناوری» عیسی زارع‌پور، وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، در مراسم تجلیل از آزادگان، با حضور ده تن از همکاران آزاده وزارت ارتباطات، سازمان‌ها و شرکت‌های تابعه، همزمان با سالروز ورود آزادگان سرافراز به‌ میهن اسلامی با بیان اینکه همه ما قدرشناس مجاهدت‌ها و ایثارگری‌های کسانی هستیم که برای دفاع از انقلاب اسلامی از خودگذشتگی کردند، گفت: خوشبختانه فرهنگ ایثار و جهاد در کشور ما همچنان ادامه دارد، با این ‌وجود معتقدم امروزه بیش از هر زمان دیگری  نیازمند تقویت این فرهنگ و روحیه هستیم تا بتوانیم مشکلات کشور را حل کنیم و پیشرفت کشور را تضمین کنیم .

وی با بیان اینکه با اتکا به همین فرهنگ، کشور ما توانسته در بسیاری از حوزه‌ها پیشرفت کند، گفت: جمهوری اسلامی ایران با وجود آنکه بیش از ۴۰ سال تحت‌ فشار و تحریم بوده اما توانسته مسیرهای رشد، پیشرفت و ترقی را با اتکا به فرهنگ و روحیه جهادی طی کند. مایه افتخار است که با وجود محدودیت‌های بسیار، کشورمان در بسیاری از حوزه‌ها پیشرفت‌های قابل توجهی کرده است.

زارع پور افزود: البته مشکلات وجود دارد و کسی هم منکر وجود آن‌ها نیست اما باید این مشکلات را هم با کار جهادی، شبانه‌روزی، عالمانه و متکی بر برنامه مرتفع کرد.

زارع پور در خاتمه در پاسخ به دغدغه ایثارگران شرکت مخابرات ایران گفت: جمعی از ایثارگران شرکت مخابرات ایران مدت‌هاست که پیگیر حق‌ و حقوق خودشان از این شرکت هستند. از مدیران شرکت مخابرات که خودشان از ایثارگران و جهادگران هشت سال دفاع مقدس هستند می‌خواهم که تکالیف قانونی شرکت مخابرات در تبدیل وضعیت ایثارگران این شرکت را انجام دهند. وی افزود: وزارت ارتباطات هم به‌ عنوان یکی از سهامداران سال گذشته و در مقاطع مختلف موافقت خود را با تبدیل وضعیت ایثارگران اعلام کرده و این امر نباید بیش از این به تاخیر بیفتد.

پیش‌ از این سخنان، تعدادی از آزادگان حاضر در این جلسه به بیان خاطرات خود از دوران اسارت پرداختند. در پایان نیز وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با اهدای لوح از آنها تجلیل کرد.

ارسال نظرات
در اتحادیه اروپا و در ماه آگوست فروش خودروهای تمام الکتریکی رکورد زد
وبگردی