کد خبر: ۳۰۱۳۳
|
۰۱ شهريور ۱۴۰۱ | ۱۵:۳۰

بازگشت قابلیتی قدیمی به جستجوی گوگل

گوگل قابلیت تایمر را برای موتور جستجوی خود باز می گرداند.

به گزارش «نبض فناوری»، گوگل تصمیم گرفته است قابلیتی را که در پایان ماه گذشته از کار افتاده بود بازگرداند. ویژگی تایمر در جستجو که به کاربران اجازه می داد تایمر یا کرونومتر را تنظیم کنند اکنون دوباره کار می کند. کاربرانی که دستوراتی مانند « set timer for 10 minutes» و « start stopwatch» را در نسخه‌های وب دسکتاپ یا تلفن همراه جستجوی گوگل تایپ و جستجو می‌کنند، اکنون می‌توانند ویجتی را با تایمر مذکور (که به طور خودکار شروع می‌شود) ببینند.

گوگل اخیراً توییتی را برای تأیید در دسترس بودن این ویژگی به اشتراک گذاشته است.

این ویژگی چگونه کار می کند

این گزارش اشاره می کند که این ویژگی جستجوی گوگل به همان روشی که قبلاً کار می کرد عمل می کند. در حال حاضر، هنگامی که کاربران از گوگل می خواهند " set a timer"، (بدون تعیین مدت زمان)، شمارش معکوس از 5 دقیقه شروع می شود. کاربران همچنین می توانند زمان های دیگر را مشخص کنند یا آن را برای زمانی از روز مانند ساعت 3:15 بعد از ظهر نیز تنظیم کنند.

علاوه بر این، کاربران همچنین می‌توانند یک ساعت هوشمند را از جستجوی گوگل بیرون آورند، اما باید آن را خودشان شروع کنند، در حالی که تایمر به طور خودکار شروع به کار می‌کند. جدای از آن، کاربران همچنین می توانند برای انجام همین کار، فرمان صوتی را به اپلیکیشن گوگل یا دستیار گوگل در دستگاه های تلفن همراه خود صادر کنند.

ارسال نظرات
به دلیل محتوای سواستفاده از کودکان؛ شرکت‌های بزرگ از آگهی دادن به توئیتر انصراف دادند
وبگردی