کد خبر: ۳۱۱۱۰
|
۲۰ مهر ۱۴۰۱ | ۰۸:۳۰

صرافی رمزارزی که منتخب گوگل شد

گوگل صرافی کوین بیس را برای پرداخت های ابری با رمزارزها انتخاب می کند و از ابزار نگهداری آن استفاده می کند.

به گزارش «نبض فناوری»، گوگل روز سه‌شنبه اعلام کرد که در اوایل سال ۲۰۲۳ به کوین‌بیس متکی است تا به برخی از مشتریان اجازه دهد تا برای خدمات ابری با ارزهای دیجیتال پرداخت کنند، در حالی که کوین‌بیس گفت که از زیرساخت‌های ابری گوگل استفاده خواهد کرد.

سهام کوین‌بیس در جلسه معاملاتی روز سه‌شنبه تا 8.4 درصد افزایش یافت، اگرچه سهام همچنان بیش از 70 درصد در سال کاهش یافته است.

این معامله که در کنفرانس Google's Cloud Next اعلام شد، ممکن است در جذب شرکت‌های پیشرفته به سمت گوگل در بازاری شدید و با رشد سریع (که در آن رقبای برتر گوگل در حال حاضر به مشتریان اجازه پرداخت با ارزهای دیجیتال را نمی‌دهند) موفق شود. کسب و کار ابری به تنوع بخشیدن به آلفابت (مادر گوگل) به دور از تبلیغات کمک می کند و اکنون 9 درصد از درآمد را به خود اختصاص می دهد

کوین بیس که اکثر درآمد خود را از تراکنش های خرده فروشی به دست می آورد، اپلیکیشن های مرتبط با داده ها را از آمازون پیشرو در بازار به گوگل منتقل خواهد کرد.

آمیت زاوری، معاون و مدیر کل و رئیس پلتفرم، گفت: سرویس زیرساخت Google Cloud Platform در ابتدا پرداخت‌های ارزهای دیجیتال را از تعداد انگشت شماری از مشتریان در دنیای Web3 می‌پذیرد که می‌خواهند با ارز دیجیتال پرداخت کنند. با گذشت زمان، گوگل به مشتریان بیشتری اجازه می دهد تا با ارزهای دیجیتال پرداخت کنند. Coinbase Commerce از 10 ارز از جمله بیت کوین، بیت کوین کش، دوج کوین، اتریوم و لایت کوین پشتیبانی می کند. قیمت بیت کوین، دوج کوین و اتریوم در سال گذشته بیش از 60 درصد کاهش یافته است.

گوگل همچنین در حال بررسی نحوه استفاده از Coinbase Prime است، سرویسی که به طور ایمن ارزهای رمزنگاری شده سازمان ها را ذخیره می کند و به آنها اجازه می دهد تا معاملات را انجام دهند.

 کوین بیس 377 میلیون دلار هزینه کاهش ارزش را به دلیل کاهش ارزش دارایی های ارزهای دیجیتال خود در ماه آگوست اعلام کرد.

ارسال نظرات
از سوی وزارت دادگستری روسیه؛ متا در فهرست سازمان های افراطی قرار گرفت
وبگردی