کد خبر: ۳۴۲۵۳
|
۰۵ فروردين ۱۴۰۲ | ۱۸:۰۰

توییتر روی قابلیت مخفی کردن تیک آبی کار می‌کند

قابلیت پنهان کردن تیک آبی می‌تواند برای کاربران خجالتی یا متواضع، مفید واقع شود

به گزارش«نبض فناوری» توییتر همراه با سرویس «توییتر بلو»، ویژگی‌های فراوانی از جمله ارسال توییت‌های طولانی را به کاربران ارائه می‌کند. با این وجود، شاید برخی کاربران دوست نداشته باشند دیگران متوجه شوند که برای استفاده از چنین ویژگی‌هایی به توییتر پول پرداخت می‌کنند. اکنون گفته می‌شود که این شبکه اجتماعی در حال کار روی ویژگی است تا کاربران بتوانند تیک تأیید آبی پروفایل خود را مخفی کنند.

همانطور که «الساندرو پالوزی»، توسعه‌دهنده‌ای که معمولاً تغییرات برنامه‌ها را افشا می‌کند در توییت جدید خود توضیح می‌دهد، توییتر در حال کار روی قابلیت نمایش یا عدم نمایش تیک آبی در پروفایل کاربران است. بنابراین، با وجود این ویژگی، تا زمانی که یک توییت بسیار طولانی منتشر نکرده باشید یا از ویژگی‌های سرویس توییتر بلو در توییت خود استفاده نکرده باشید، کاربران دیگر متوجه نخواهند شد که برای دریافت این ویژگی‌ها هزینه پرداخت کرده‌اید.

مخفی کردن تیک آبی توییتر

علاوه بر تواضع یا خجالت، دلایل دیگری نیز وجود دارد که یک کاربر ممکن است بخواهد علامت تیک آبی را از پروفایل خود پنهان کند. در بسیاری از موارد، ممکن است بسیاری از کاربران نخواهند این تصور را ایجاد کنند که توییت‌های آن‌ها دیدگاه‌های کارفرمایشان را نشان می‌دهد. همچنین این ویژگی می‌تواند برای کاربرانی مفید واقع شود که با افراد مشهور (سلبریتی‌ها) نام یکسانی داشته باشند تا به این طریق از سردرگمی سایر کاربران جلوگیری کند.

پالوزی در حالی به این ویژگی اشاره کرده است که توییتر اخیراً گفته بود که از تاریخ 1 آوریل (12 فروردین) تیک‌هایی آبی قدیمی این شبکه اجتماعی را از پروفایل کاربران حذف خواهد کرد.

در ماه نوامبر، ایلان ماسک، مدیرعامل این شرکت، تیک‌های قدیمی را «منقضی» خواند و گفت که آن‌ها در ماه‌های آینده حذف خواهند شد. با این حال، دور از ذهن نیست که مالک توییتر با اعلام این موضوع، قصد داشته باشد صرفاً کاربرانی را که تیک قدیمی دارند، بترساند.

منبع: دیجیاتو

 

ارسال نظرات
وبگردی