کد خبر: ۳۴۶۳۴
|
۲۵ فروردين ۱۴۰۲ | ۱۳:۳۰

رندرهای جدید از پرچمدار قدرتمند شیائومی منتشر شد

کمپانی شیائومی پیش‌تر تائید کرد که گوشی هوشمند شیائومی 13 اولترا در اواخر ماه جاری میلادی عرضه‌ خواهد شد. با این‌حال تولیدکننده چینی فعلا از نمایش طراحی این محصول خودداری نموده است

به گزارش خبرنگار «نبض فناوری»کمپانی شیائومی پیش‌تر تائید کرد که گوشی هوشمند شیائومی 13 اولترا در اواخر ماه جاری میلادی عرضه‌ خواهد شد. با این‌حال تولیدکننده چینی فعلا از نمایش طراحی این محصول خودداری نموده است.

البته این موضوع مانع از فعالیت 2 افشاگر مشهور با شناسه‌های OnLeaks و Smartprix نشده و اکنون این افراد، رندرهای سه‌بعدی مربوط به طراحی ماژول دوربین در دستگاه پرچمدار آینده را با مخاطبان خود به اشتراک گذاشته‌اند.

طراحی دستگاه در مقایسه با شیائومی 12S اولترا تا حدی کم‌فروغ به‌نظر می‌رسد. سنسور 1 اینچی IMX989 سونی به فضایی با ضخامت بالاتر احتیاج دارد؛ بنابراین شیائومی بار دیگر از ماژول با بیرون‌زدگی زیاد بهره گرفته است. با این‌حال شیائومی 13 اولترا به‌جای استفاده از الگوی طراحی پشته‌ای در مدل نسل قبلی سعی دارد تا سطح پایین‌تر را با پنل پشتی گوشی ادغام نماید.

بر اساس پارامترهای محاسبه شده با استفاده از طراحی CAD به‌نظر می‌رسد که ضخامت دستگاه بدون احتساب بیرون‌زدگی ماژول دوربین معادل 163.2×74.6×9.57 میلی‌متر بوده و ضخامت کلی دستگاه با احتساب برجستگی سیستم دوربین پشتی به 15.61 میلی‌متر خواهد رسید. برای مقایسه جالب است بدانید که ضخامت شیائومی 12S اولترا بدون احتساب برجستگی دوربین برابر با 9.1 میلی‌متر بوده و این رقم با احتساب بیرون‌زدگی دوربین به 13.5 میلی‌متر خواهد رسید.

با رونمایی رسمی از شیائومی 13 اولترا (که احتمالا در روز 18 آوریل/ 29 فروردین ماه انجام خواهد شد) این اعداد و ارقام بار دیگر قابل بررسی هستند. اما در هر صورت استفاده از چنین ماژول برجسته‌ای به تولید یک دستگاه بزرگ منجر شده و پنل پشتی گوشی نیز احتمالا دارای طراحی بافت‌دار از جنس چرم مصنوعی خواهد بود.

ارسال نظرات
هوش مصنوعی یک ایلان ماسک کوچک ساخت «بچه رئیس» واقعی!
در راستای توسعه بازار‌های صادراتی صورت گرفت؛ حمایت بلاعوض صندوق نوآوری از شرکت‌های دانش‌بنیان
آخرین وضعیت بازار رمزارزهای جهان در 17 خرداد 1402 چشم‌پوشی بیت‌کوین
وبگردی