کد خبر: ۳۴۸۳۶
|
۰۳ ارديبهشت ۱۴۰۲ | ۱۳:۳۰

شیائومی میکس فولد 3 با دوربین پریسکوپی و دریافت گواهی ضد آب در راه است

گوشی تاشو ویوو ایکس فولد 2 اخیرا معرفی شد و اکنون افشاگرهای چینی روی محصول تاشو بزرگ بعدی با نام شیائومی میکس فولد 3 تمرکز نموده‌اند. بر اساس اعلام یک افشاگر با شناسه Digital Chat Station، دستگاه تاشو جدید در 6 ماهه دوم سال 2023 معرفی شده و مجهز به تراشه اسنپدراگون 8 نسل 2 کوالکام خواهد بود.

به گزارش خبرنگار «نبض فناوری» گوشی تاشو ویوو ایکس فولد 2 اخیرا معرفی شد و اکنون افشاگرهای چینی روی محصول تاشو بزرگ بعدی با نام شیائومی میکس فولد 3 تمرکز نموده‌اند. بر اساس اعلام یک افشاگر با شناسه Digital Chat Station، دستگاه تاشو جدید در 6 ماهه دوم سال 2023 معرفی شده و مجهز به تراشه اسنپدراگون 8 نسل 2 کوالکام خواهد بود.

همچنین این گوشی تاشو دارای یک دوربین پریسکوپی و بدنه ضد آب خواهد بود. نرخ مقاومت واقعی دستگاه در برابر آب‌خوردگی هنوز تعیین نشده است و این موضوع پس از اتمام فرآیند تست مشخص خواهد شد.

شیائومی میکس فولد 2 با فناوری شارژ 67 واتی روانه بازار شد. کمپانی در گوشی تاشو آینده خود نیز از شارژ باتری با سرعتی مشابه پشتیبانی خواهد کرد. اما این‌بار کمپانی از فناوری شارژ بی‌سیم رونمایی می‌کند. این پدیده احتمالا راه را جهت پشتیبانی از فناوری شارژ معکوس بی‌سیم برای گجت‌های پوشیدنی باز خواهد کرد.

فرد افشاگر به مقایسه شیائومی میکس فولد 3 با مدل تاشو فعلی موسوم به میکس فولد 2 پرداخته و مدعی شده که گجت جدید از طراحی باریک‌تر و سبک‌تری برخوردار خواهد بود. اما وی در این زمینه به هیچ‌گونه اعداد و ارقام خاصی اشاره نکرده است.

منبع: آی تی رسان
ارسال نظرات
در آخرین گزارش «آسیاتک» در کدال اعلام شد؛ رشد درآمد ارائه خدمات اینترنتی آسیاتک در اردیبهشت ماه ۱۴۰۲
پیشنهاد مرکز پژوهش های مجلس؛ سند راهبردی «مجلس هوشمند» طراحی شود
وبگردی