کد خبر: ۳۴۹۳۲
|
۰۹ ارديبهشت ۱۴۰۲ | ۰۱:۰۰

اولین پروژکتور لیزری رنگی 8K دنیا رونمایی شد

های سنس پروژکتور رنگی جدیدی معرفی کرده است که تصویر ۱۲۰ اینچ 8K تولید می‌کند و در دسته‌ی پروژکتورهای لیزری قرار می‌گیرد.

به گزارش خبرنگار «نبض فناوری» های سنس در بیانیه‌ای مطبوعاتی می‌گوید اولین پروژکتورهای لیزری تمام‌رنگی 8K دنیا را با نام 100LX و 120LX رونمایی کرده است. این دو پروژکتور همانطور که از نام‌شان پیدا است می‌توانند به‌ترتیب تصاویر ۱۰۰ اینچ و ۱۲۰ اینچ ایجاد کنند.

پروژکتور 8K لیزری های سنس از نمای جلو

بر اساس گزارش گیزموچاینا، پروژکتورهای جدید های سنس سیستم پیشرفته‌ای برای دی‌کد ویدیو دارند و از فناوری DMD پشتیبانی می‌کنند. مدل ۱۲۰ اینچ رنگ‌های سرزنده‌تری نسبت‌به مدل ۱۰۰ اینچ نمایش می‌دهد و در این حوزه عملکرد بهتری نسبت‌به تلویزیون‌های سنتی دارد. های سنس می‌گوید پروژکتورهای 8K جدید این شرکت وسیع‌ترین گستره‌ی رنگی را در بازار دارند.

تصویر گرافیکی پروژکتور 8K لیزری های سنس

دستگاه‌های جدید های سنس به سیستم صوتی ۴٫۱٫۲ کاناله با پشتیبانی از استانداردهای Dolby Atmos و DTS Virtual و صدای محیطی مجهزند. تجربه‌ی صوتی ازطریق چهار اسپیکر ارائه می‌شود.

های سنس احتمالا پروژکتورهای لیزری جدیدش را افزون‌بر چین در بازارهای بین‌المللی نیز عرضه می‌کند. قیمت این محصولات فعلا اعلام نشده است.

منبع:زومیت

ارسال نظرات
آخرین وضعیت بازار رمزارزهای جهان در 25 فروردین 1403 ریزش اتریوم و بیت‌کوین
وبگردی