کد خبر: ۳۵۲۳۲
|
۲۲ ارديبهشت ۱۴۰۲ | ۱۱:۰۰

پلتفرم شخصی‌سازی شده برای آموزش رمزارز با کمک هوش مصنوعی رونمایی شد

مدیرعامل یک شرکت فناور از رونمایی پلتفرم شخصی‌سازی شده برای آموزش رمزارز با کمک هوش مصنوعی خبر داد و گفت: این پلتفرم یادگیری با بهره گیری از هوش مصنوعی قادر است آموزش  تعاملی برای کاربران را فراهم می‌کند.

به گزارش خبرنگار «نبض فناوری» مجتبی صفری مدیر عامل مجموعه بایتیکل،  بایتیکل را پلتفرمی برای ارائه آموزش به علاقه‌مندان بازار رمز ارز  دانست و گفت: این پلتفرم یادگیری با بهره گیری از هوش مصنوعی قادر است آموزش  تعاملی برای کاربران را فراهم می‌کند.

 
صفری با بیان اینکه پلتفرم بایتیکل براساس نیاز شکل گرفته است، اظهار کرد: بایتیکل از ۲ کلمه بیت کوین (Bitcoin) و بایسیکل (Bicycle) خلق شد و  فضایی را فراهم کرده است که افراد بتوانند به‌ صورت شبیه‌ سازی شده فضای آموزش را تجربه کنند. 
 
صفری یاداور شد: در پلتفرم بایتیکل فرد با پول غیرواقعی آموزش‌های لازم را دریافت می کنند ضمن آنکه با آزمون و خطا می‌تواند در فضای واقعی موفقیت را کسب کند.
 
وی با اشاره به اهمیت بهره گیری از هوش مصنوعی در این پلتفرم توضیح داد: دستیار هوش مصنوعی استفاده شده در این پلتفرم بر اساس شناختی که از کاربر به دست آورده است، آموزش ها را ارائه می‌دهد و به عبارت دیگر تمرین در این پلتفرم شخصی‌ سازی شده است.
 
مدیر عامل این شرکت استفاده از زیر ساخت‌های بلاکچین را از دیگر مزایای  بایتیکل نام برد و افزود:  توسعه بلاکچین در این محصول موجب می‌شود که در آینده بتوانیم از بایتیکل به‌عنوان دستیار آموزشی و معامله‌گری بهره برداری کنیم.
 
به گفته وی یکی دیگر از سرویس‌های بایتیکل ایجاد درگاه پرداخت برای ایرانیان ساکن خارج از کشور است تا بدون مشکل و اتلاف وقت پرداخت به داخل ایران را انجام دهند.
ارسال نظرات
هوش مصنوعی یک ایلان ماسک کوچک ساخت «بچه رئیس» واقعی!
در راستای توسعه بازار‌های صادراتی صورت گرفت؛ حمایت بلاعوض صندوق نوآوری از شرکت‌های دانش‌بنیان
آخرین وضعیت بازار رمزارزهای جهان در 17 خرداد 1402 چشم‌پوشی بیت‌کوین
وبگردی