کد خبر: ۳۷۸۴۶
|
۱۸ مهر ۱۴۰۲ | ۱۰:۲۰

رندرهای گوگل پیکسل 8a افشا شد؛ طراحی مشابه پیکسل 8

طبق این رندرها، گوشی گوگل پیکسل 8a حاشیه‌های تقریباً ضخیمی در اطراف نمایشگر خود دارد و همچنین از دوربین اصلی دوگانه بهره می‌برد.

به گزارش خبرنگار «نبض فناوری»

گوگل چند روز پیش از گوشی‌های سری پیکسل 8 شامل پیکسل 8 و 8 پرو رونمایی کرد، بااین‌حال این خانواده عضو دیگری هم دارد که با قیمت پایین‌تری از راه می‌رسد: گوگل پیکسل 8a. حالا شاهد انتشار اولین رندرهای این گوشی هوشمند هستیم.

رندرهای گوگل پیکسل 8a

طبق رندرها، طراحی پیکسل 8a شباهت زیادی به پیکسل 8 و 8 پرو دارد که البته چنین موضوعی منطقی است؛ چرا که با اعضای یک خانواده روبه‌رو هستیم. برای مثال این گوشی جدید مانند برادرانش گوشه‌های بسیار گردی دارد.

رندر گوگل پیکسل 8a

در جلوی این دستگاه با حاشیه‌های نسبتاً ضخیم اطراف نمایشگر روبه‌رو هستیم که با توجه به قیمت پایین‌تر آن نسبت به دو عضو دیگر این خانواده، چنین موضوعی طبیعی است. ظاهراً این گوشی جدید ابعادی برابر 152.1 در 72.6 در 8.9 میلی‌متری دارد که می‌توان گفت با ابعاد پیکسل 7a یکسان است. پیکسل 7a ابعادی برابر 152.3 در 72.9 در 9 میلی‌متر دارد.

پیکسل 8a

این گوشی هوشمند احتمالاً نمایشگر 6.1 اینچی خواهد داشت که در مرکز بخش بالایی‌اش یک حفره برای میزبانی از دوربین سلفی قرار می‌گیرد. روی پنل پشتی پیکسل 8a هم یک نوار به چشم می‌خورد که میزبان دوربین اصلی دوگانه است.

براساس بنچمارک‌ها، گوگل پیکسل 8a به نسخه ضعیف تنسور G3 مجهز می‌شود؛ تراشه‌ای که نسخه اصلی‌اش در پیکسل 8 و 8 پرو مورد استفاده قرار گرفته است. این گوشی هوشمند همچنین 8 گیگابایت رم خواهد داشت و با سیستم‌عامل پیش‌فرض اندروید 14 از راه خواهد رسید.

پیکسل ۸ آ

یکی از موارد قابل‌توجه برای گوشی‌های پیکسل ۸ و ۸ پرو، 7 سال پشتیبانی نرم‌افزاری است. بااین‌حال بعید به نظر می‌رسد که گوگل چنین رویکردی را برای عضو ارزان‌تر این خانواده هم درنظر بگیرد، البته شاید برای رقابت با گوشی‌های محبوبی مانند سری گلکسی A5x سامسونگ، دست به چنین کاری بزند.

منبع: دیجیاتو

ارسال نظرات
در اختتامیه جشنواره طراحی صنعتی صورت گرفت، تقدیر از ۱۲ محصول دانش‌بنیان با طراحی صنعتی برتر
وبگردی