کد خبر: ۳۹۱۴۰
|
۰۸ دی ۱۴۰۲ | ۱۱:۰۰

موتورولا در سال 2024 با گوشی‌های پرچمدار سری X و S حضور پررنگی در بازار خواهد شد

موتورولا که در سال‌های گذشته حضور نسبتاً کم‌رنگی داشته است، حالا وعده داده که سال 2024 دستگاه‌های بیشتری را روانه بازار خواهد کرد.

به گزارش خبرنگار «نبض فناوری»کوالکام در ماه اکتبر چیپست اسنپدراگون 8 نسل 3 را معرفی کرد و فهرست تولیدکنندگانی که قرار است یک گوشی مجهز به آن بسازند نیز مشخص شد. موتورولایکی از غایبین این لیست بود و هنوز برنامه‌های این شرکت در مورد عرضه یک گوش مجهز به اسنپدراگون 8 نسل 3 اعلام نشده است. موتورولا که در سال‌های گذشته حضور نسبتاً کم‌رنگی در صنعت موبایل داشته است، حالا وعده داده که سال 2024 دستگاه‌های بیشتری را روانه بازار خواهد کرد.

در سال 2022، موتورولا از چندین گوشی برای چین و سایر بازارهای جهان رونمایی کرد، اما در سال 2023، محصولات کمتری توسط این شرکت عرضه شدند. گوشی‌های تاشو سری ریزر 40 و موتو G34 5G دستگاه‌های موتورولا برای سال 2023 را تشکیل می‌دهند. با این حال، «چن جین»، مدیرکل کسب‌و‌کار موبایل چین لنوو، امروز درباره برنامه‌های این شرکت برای خط تولید موتورولا در سال 2024 صحبت کرد.

برنامه‌های سال 2024 موتورولا

براساس گفته‌های جین، سری موتور Razr در سال 2023 موفقیت چشمگیری را در چین و بازار جهانی تجربه کرده است. با این حال، او با اذعان به اینکه انتظارات مربوط به برند موتورولا از سری Razr پیشی گرفته است، درباره برنامه‌های سال آینده نیز جزئیاتی را ارائه کرد.

از نظر محصولات، دستگاه‌های جدید Razr براساس گفته‌های جین قرار است طراحی چشمگیرتری داشته باشند و همچنین قابلیت‌های هوش مصنوعی پیشرفته‌تری را به کاربران خود ارائه کنند. پرچمدار عکاسی سری X این شرکت نیز قابلیت‌های هوش مصنوعی جدیدی دریافت خواهد کرد و سری S و سری G نیز پیشرفت‌های کلی را به همراه خواهند داشت.

همچنین موتورولا در سال 2024 قصد دارد تا طیف کاملی از محصولات خود را معرفی کند. گوشی‌های پرچمدار سری X و سری S این شرکت نیز ممکن است در بازار جهانی با برند Edge عرضه شوند.

با این وجود، به‌نظر می‌رسد که در طول سال 2023، موتورولا مشغول تنظیم موقعیت خود در بازار بوده است و قصد دارد در سال 2024 ماجراجویی جدیدی را آغاز کند و محصولات ارزشمندی را برای کاربران خود معرفی کند.

منبع:دیجیاتو

ارسال نظرات
وبگردی