کد خبر: ۳۹۶۱۲
|
۱۰ بهمن ۱۴۰۲ | ۱۲:۱۴

درخشش سوپر اپلیکیشن تاپ برای دومین سال پیاپی در میان برترین شرکت‌های ایرانی از نظر رشد سریع

 

درخشش سوپر اپلیکیشن تاپ برای دومین سال پیاپی در میان برترین شرکت‌های ایرانی از نظر رشد سریع

به گزارش «نبض فناوری»، سوپر اپلیکیشن تاپ، برای دومین سال متوالی، به عنوان یکی از شرکت‌های برتر ایرانی با رشد سریع، مورد تقدیر قرار گرفت. شرکت تابان آتی‌پرداز (سوپر اپلیکیشن تاپ) با کسب درآمد ۴۱۷۲.۲ و رشد دو برابری درآمد خود نسبت به سال گذشته، موفق به صعود ۱۴ پله و کسب جایگاه ۳۹۳ در میان شرکت‌های برتر ایرانی شد. این شرکت جایزه بالاترین رشد را در بین صد شرکت چهارم، از آن خود کرد و در بین سه شرکت برتر از نظر رشد سریع، نیز جای گرفت.

تاپ از سال‌های ابتدایی فعالیت خود، با به‌کارگیری متخصصان حوزه فین‌تک و شناخت درستی از نیاز کاربران ایرانی، توانسته است با سرعت قابل‌توجهی به اهداف خود نزدیک شود. 

یکی از دلایلی اصلی قرار گرفتن تاپ در بین شرکت‌های برتر ایرانی، ارائه بیش از ۱۰۰ سرویس کاربردی و مهم در یک سوپر اپلیکیشن است که می‌تواند جایگزین مناسبی برای انواع اپلیکیشن‌ها و برنامه‌های تلفن همراه باشد.

سوپر اپلیکیشن تاپ در ۵ دسته اصلی، خدمات پرداخت آنلاین، خدمات آنلاین خودرو، خدمات مالی و اعتباری، خدمات سلامت آنلاین، گردشگری و سبک زندگی را ارائه می‌دهد.

اصلی‌ترین خدمات خودرو تاپ، استعلام و پرداخت خلافی، پرداخت عوارض، بیمه‌های بدنه و شخص ثالث، تعمیرگاه و کارواش در محل و... است. همچنین انواع سرویس‌‎های کارت به کارت، سلامت، گردشگری، خرید شارژ و اینترنت، بازار سرمایه، استعلام وضعیت گذرنامه و… در این اپلیکیشن به کاربران ارائه می‌شود. از مهم‌ترین مواردی که باعث می‌شود سوپر اپلیکیشن تاپ به یکی از بهترین برنامه‌ها برای کاربران تبدیل شود، تنوع خدمات تاپ و ارائه‌ی سرویس‌های متنوع از جمله امکان ثبت و استعلام چک‌های صیادی و همچنین احراز هویت سجام است.

شرکت تابان آتی پرداز با نام تجاری تاپ، با تمرکز بر مهم‌ترین شاخص‌های اقتصادی، گامی موثر در رشد حوزه فین‌تک ایران برداشته است. افزایش هرچه بیشتر بهره‌وری، کمک به ارتقای رفاه کاربران ایرانی، ایجاد یک پلتفرم امن و آنلاین برای انواع خدمات مهم و همچنین سهم بزرگ در ایجاد اشتغال‌زایی نیرو‌های متخصص را می‌توان از اهداف اصلی این مجموعه دانست.

مراسم تقدیر از شرکت‌های برتر ایرانی، در بیست‌وششمین همایش شرکت‌های برتر ایران با حضور سیداحسان خاندوزی، وزیر امور اقتصاد و دارایی، عباس علی‌آبادی، وزیر صنعت، معدن و تجارت، در روز دوشنبه ۲ بهمن‌ماه ۱۴۰۲ در مرکز همایش‌های بین‌المللی صدا و سیما برگزار شد. شماری از مسئولین و صاحب‌نظران اقتصادی کشور و همچنین مدیران و نمایندگان ۵۰۰ شرکت برتر و بزرگ کشور، توسط سازمان مدیریت صنعتی در این مراسم حضور داشتند.

درخشش سوپر اپلیکیشن تاپ برای دومین سال پیاپی در میان برترین شرکت‌های ایرانی از نظر رشد سریع

ارسال نظرات
وبگردی