کد خبر: ۴۰۲۸۳
|
۰۴ فروردين ۱۴۰۳ | ۱۷:۰۰

نخستین آپدیت نرم‌افزاری برای سامسونگ گلکسی A55 منتشر شد

این به‌روزرسانی شامل پچ امنیتی ماه مارس 2024 بوده و با حجم حدودا 210 مگابایتی در کشور هندوستان منتشر شده است.

نخستین آپدیت نرم‌افزاری برای سامسونگ گلکسی A55 منتشر شد

به گزارش خبرنگار «نبض فناوری» سامسونگ نخستین به‌روزرسانی فریم‌ور را برای گوشی میان‌رده جدید خود با نام گلکسی A55 منتشر کرد. این گوشی همراه با پچ امنیتی ماه فوریه عرضه می‌شود؛ اما اکنون برند کره‌ای انتشار آپدیت امنیتی ماه مارس 2024 برای گلکسی A55 را آغاز نموده است.

این به‌روزرسانی دارای فریم‌ور با شماره ورژن A556EXXS1AXC1 بوده و هم‌اکنون حداقل در کشور هندوستان منتشر شده است. این به‌روزرسانی اندکی کمتر از 210 مگابایت حجم دارد. با توجه به ورژن فریم‌ور می‌توان ادعا کرد که به‌روزرسانی جدید صرفا دربردارنده پچ امنیتی ماه مارس 2024 است.

فهرست تغییرات منتشر شده به ارائه ویژگی‌های جدید یا بهبودیافته و اصلاحات عملکردی بیش‌تر اشاره می‌کند. اما سامسونگ در فهرست تغییرات فریم‌ورهای خود عموما این موارد را قید می‌کند. بنابراین هیچ تضمینی وجود ندارد که فهرست تغییرات نشان‌دهنده اصلاحات واقعی در به‌روزرسانی باشد.

در حال حاضر گلکسی A55 با آخرین نسخه قابل دریافت رابط کاربری سامسونگ موسوم به One UI 6.1 در دسترس مشتریان قرار می‌گیرد. این موضوع بدان معناست که عرضه هرگونه ویژگی نرم‌افزاری جدید و معنادار برای این گوشی مدتی زمان خواهد برد. One UI 6.1 همان آپدیتی است که همراه با سری گلکسی S24 عرضه شد. اما این به‌روزرسانی هیچ‌کدام از ویژگی‌های Galaxy AI را برای گوشی میان‌رده جدید سامسونگ به ارمغان نیاورده است. در واقع تراشه این گوشی احتمالا قادر به مدیریت مجموعه اعمال پیشرفته مرتبط با هوش مصنوعی نخواهد بود.

کاربران گلکسی A55 هم‌اکنون با مراجعه به مسیر Settings > Software update و لمس دکمه Download and install می‌توانند نسبت به دانلود به‌روزرسانی جدید اقدام نمایند.

منبع:آی تی رسان

ارسال نظرات
گزارش نبض فناوری از شرکت توسعه سامانه‌های نرم افزاری نگین، رشد درآمد ۲۹ درصدی «توسن» در دوره یکماهه اسفند ۱۴۰۲
آخرین وضعیت بازار رمزارزهای جهان در 29 فروردین 1403 صعود اندک بیت‌کوین
پیش از برگزاری انتخابات؛ ایکس در هندوستان دردسر درست کرد
آخرین وضعیت بازار رمزارزهای جهان در 28 اسفند 1403 پیش‌بینی قیمت بیت‌کوین
برای پیروی از قوانین ترکیه؛ «تردز» در ترکیه تعطیل شد
وبگردی