کد خبر: ۴۱۱۵۱
|
۰۸ خرداد ۱۴۰۳ | ۱۲:۳۰

شیائومی می‌خواهد تا پایان 2024 حدود 120 هزار خودروی SU7 عرضه کند

طبق گزارش مالی اخیر شیائومی، این شرکت برنامه‌های بلندپروازانه‌ای برای بخش خودروهای الکتریکی (EV) خود دارد و هدف آن ارائه 120,000 دستگاه در سال 2024 است. علاوه‌بر تلاش برای افزایش عرضه خودرو SU7، این شرکت توسعه خودروهای دیگر را نیز در دستور کار قرار داده است.

به گزارش نبض فناوری به نقل از گیزموچاینا، درحالی‌که SU7 هنوز هم فروش خوبی را تجربه می‌کند، شیائومی فعالانه درحال توسعه محصولات جدید در دسته خودروهای برقی خود است. «لو ویبینگ»، رئیس شیائومی، پروژه‌های درحال توسعه در زمینه خودروهای برقی را تأیید کرد، اما گفت که تمرکز فعلی این شرکت بر افزایش تولید خودرو SU7 است. شیائومی تلاش می‌کند تا فعلاً مشخصات و نام خودروهای جدید خود را حفظ کند، بنابراین هنوز جزئیاتی از این اتومبیل‌ها در دسترس نیست.

خودروی بعدی شیائومی چه زمانی عرضه می‌شود؟

شایعات حاکی از آن است که اتومبیل بعدی شیائومی، یک خودروی SUV دیگر خواهد بود. انتظار می‌رود که این خودرو در اواخر سال جاری و با هدف عرضه در سال 2025، معرفی شود.

موفقیت بخش خودروی شیائومی نشان‌دهنده توانایی این برند در ارائه محصولات باکیفیت است. به‌عنوان مثال SU7، اولین خودروی برقی آن‌ها، با طراحی شیک، فناوری پیشرفته و عملکرد چشمگیر خود توجه مصرف‌کنندگان را به خود جلب کرده است. همچنین لیست سفارشات درحال رشد، نشان‌دهنده استقبال پرشور مردم از خودروی الکتریکی شیائومی است.

این افزایش تولید، بیانگر تعهد شیائومی برای تبدیل‌شدن به یک بازیگر اصلی در بازار همیشه درحال توسعه خودروهای EV است. با توجه به اینکه SU7 فراتر از انتظارات ظاهر شده است، خودروی بعدی شیائومی مطمئناً بیشتر توجهات را به خود جلب می‌کند. می‌توانیم انتظار داشته باشیم که جزئیات بیشتری از خودروهای بعدی شیائومی در ماه‌های آینده منتشر شود؛ بااین‌حال تمرکز فعلی این شرکت بر افزایش تولید و تحویل به‌موقع SU7‌ است. باید منتظر ماند و دید که آیا شیائومی می‌تواند با خودروهای آینده خود به یکی از بازیگران اصلی در صنعت خودروهای برقی تبدیل شود یا خیر.

/دیجیاتو

ارسال نظرات
در اختتامیه جشنواره طراحی صنعتی صورت گرفت، تقدیر از ۱۲ محصول دانش‌بنیان با طراحی صنعتی برتر
نتایج نظرسنجی پلتفرم چندین در مسابقات کدنویسی شریف اعلام شد، اشتراک تجربه و مشاوره با حرفه‌ای‌ها، محبوب‌ترین شیوه توسعه فردی برنامه‌نویسان
وبگردی