کد خبر: ۱۵۹۶۳
|
۱۸ فروردين ۱۴۰۰ | ۱۵:۰۰
مرسدس بنز برای سال 2022 از چهره جدید مدل CLS 450 رونمایی می کند.

به گزارش «نبض فناوری»،  کلاس CLS مرسدس از همان اوایل وجود داشته و به عنوان گزینه ای شیک و مقرون به صرفه تر برای کلاس Sعمل کرده است. CLS برای سال 2022 با عنوان CLS 450 باز خواهد گشت اگرچه ممکن است تغییرات زیادی  نسبت به مدل 2021 نداشته باشد اما همچنان به هدف اصلی خود پایبند است.

2022 CLS هیچ ارتقا مکانیکی نسبت به مدل 2021 ندارد، اما تغییرات ظاهری زیبایی دارد. مهمترین تغییر در استایل خودرو به شکل قسمت جلویی جدید با سپر به روز شده و پنجره ای مشبک است که دارای لوگوی ستاره مرسدس و همچنین سپر عقب است. این تغییرات همزمان با تصمیم برای استاندارد سازی بسته زیبایی شناسی AMG Line است.

در داخل این ماشین فرمان بیشترین توجه را جلب می کند. این فرمان از سنسورهای خازنی بهره می برد که با چرم نرم Nappa پیچیده شده است. مجموعه ای از گزینه های جدید رنگ و اصلاح برای فضای داخلی وجود دارد.

MBUX یکی از سیستم های مورد علاقه کاربران است و دارای قابلیت تشخیص گفتار طبیعی قدرتمند برای کنترل عملکردهای مختلف خودرو است. نمایشگرهای دوتایی 12.3 اینچی نیز وجود دارد.

مرسدس مدرن دارای فناوری ایمنی و کمک راننده است که شامل کروز تطبیقی با سازگاری سرعت مبتنی بر مسیر، کمکی فعال در مسیر حرکت، ترمز اضطراری خودکار و سیستم هشدار توجه راننده است. دستیار پارکینگ فعال نیز در دسترس است.

اطلاعات قیمت و مصرف سوخت کلاس 2022 CLS هنوز در دسترس نیست، اما بر اساس مدل های گذشته  انتظار داریم که بین خودروهای کلاس E و S باشد (احتمالاً در محدوده 70هزار دلار). مرسدس اعلام کرده که این خودرو احتمالا در اوایل سال 2022 در نمایندگی ها داشته باشد.

ارسال نظرات
توسط ستاد توسعه اقتصاد دیجیتال؛ اختصاص وام حمایتی به تیم های فناور صنایع معدنی
نیازمندیها