کد خبر: ۲۳۷۵۳
|
۲۴ آذر ۱۴۰۰ | ۱۰:۴۷
در گفتگو با نبض فناوری مطرح شد؛

تخصیص ۳۰۰ میلیارد تومان منابع برای ارائه خدمات به دانش‌بنیان‌ها

معاون فناوری پژوهشگاه نیرو، گفت: این پژوهشگاه برای حمایت از شرکت‌های دانش بنیان در سالجای دو فراخوان ارائه کرده است. همچین ۳۰۰ میلیارد تومان منابع حمایتی را به شرکت‌های دانش بنیان اختصاص یافته داده تا از این طریق صنایعی که در صنعت آب و برق نوآوری دارند حمایت شوند.

سید محسن مرجانمهر معاون فناوری پژوهشگاه نیرو، در گفتگو با خبرنگار «نبض فناوری» در خصوص حمایت از شرکت‌های دانش‌بنیان، گفت: پژوهشگاه نیرو برای حمایت از شرکت‌های دانش بنیان در سالجای دو تا فراخوان ارائه کرده است. به همین منظور ۳۰۰ میلیارد تومان منابع حمایتی به شرکت‌های دانش بنیان اختصاص یافته است تا از این طریق صنایع که در صنعت آب و برق فعالیت می‌کنند و نوآوری دارند حمایت شوند.

وی تصریح کرد: کارگزار این موضوع مهم صندوق نوآوری شکوفایی است.

مرجانمهر افزود: طبق برنامه باید کلیه تحقیقات پژوهشگاه نیرو بر یک برنامه محصول محور باشد یعنی هدف ما تحقیقات کتابخانه‌ای نیست؛ بلکه تحقیقاتی که است که به محصول و یا خدماتی که قابل عرضه در صنعت آب و برق است، انجام شود. نتیجه آن در سال آینده ارائه ۸۰ محصول است که شرکت مادر تخصصی ساتکاب به صورت تجارت مشترک یا به صورت سرمایه گذاری سهامداری که اخیرا دنبال می‌کنند بتوانند صاحب سهم شوند.

ارسال نظرات
جابجایی مسافران با سرعت بالا؛ چین هواپیمای فضایی می سازد
حذف پیام‌ها در واتساپ چگونه انجام می‌شود چگونه چت‌های حذف شده WhatsApp را بازیابی کنیم؟
وبگردی