کد خبر: ۲۹۵۲۹
|
۰۳ مرداد ۱۴۰۱ | ۰۹:۳۰

بلومبرگ: اپل واچ سری 8 با طراحی جدیدی معرفی خواهد شد

طبق گزارشی جدید، اپل با نسخه رده بالای اپل واچ سری 8، ساعت هوشمند خود را پس از چندین سال با طراحی جدید و بدنه تیتانیومی معرفی خواهد کرد.

به گزارش «نبض فناوری»، بنابر اخبار جدید، اپل با نسخه رده بالای اپل واچ سری 8، ساعت هوشمند خود را پس از چندین سال با طراحی جدید و بدنه تیتانیومی معرفی خواهد کرد. اما ظاهر مربعی آن که از مدت‌ها قبل شایعه شده را نخواهد داشت.

مارک گورمن، خبرنگار بلومبرگ در جدیدترین خبرنامه «Power On» خود اعلام کرد که مدل رده بالای اپل واچ امسال «کمی بزرگ‌تر» از مدل‌های فعلی این دستگاه خواهد بود. گورمن به طور دقیق‌تر توضیح می‌دهد که این دستگاه احتمالا دارای نمایشگری خواهد بود که هفت درصد از قبل بزرگ‌تر است.

طراحی و جنس بدنه اپل واچ سری 8

از مدت‌ها قبل شایعاتی وجود داشت که نسخه رده بالا ساعت هوشمند جدید اپل پس از عرضه اپل واچ سری 4 در سال 2018 با طراحی جدیدی معرفی خواهد شد و اکنون گورمن یک بار دیگر آن‌ها را تایید کرده است. درباره شکل و طراحی آن نیز خبرنگار بلومبرگ توضیح داده که دایره‌ای نخواهد بود و برخلاف گزارش‌های قبلی که به طراحی مربعی شکل آن اشاره کرده بودند، گورمن طرح جدید را به عنوان «تکاملی از شکل مستطیلی فعلی» توصیف کرده است.

این تمام جزئیاتی نیست که گورمن به آن‌ها اشاره کرده. او همچنین اضافه کرده که اپل بدنه این دستگاه را از جنس بادوام‌تر تیتانیوم می‌سازد تا استحکام بیشتری برای آن ایجاد کند. گورمن علاوه بر این توضیح می‌دهد که اپل واچ سری 8 رده بالا از عمر باتری طولانی‌تری بهره خواهد برد که می‌تواند با یکبار شارژ و از طریق یک حالت کم‌مصرف جدید، چندین روز دوام بیاورد.

همچنین تنها ویژگی سلامتی جدید مورد انتظار اپل واچ سری 8 نیز یک سنسور دمای بدن است. درباره سایر ویژگی‌های سلامتی آینده دستگاه، سیستم پایش فشار خون احتمالا تا سال 2025 و سیستم نظارت بر قند خون احتمالا تا اواخر این دهه آماده نخواهد بود.

گورمن در نهایت توضیح داده که «نسخه آتی اپل واچ یکی از محصولات هیجان‌انگیز غول فناوری خواهد بود که در سال جاری معرفی می‌شود.»

منبع/ دیجیاتو

ارسال نظرات
از سوی وزارت دادگستری روسیه؛ متا در فهرست سازمان های افراطی قرار گرفت
وبگردی