کد خبر: ۲۹۶۸۴
|
۱۰ مرداد ۱۴۰۱ | ۱۳:۳۰

فاش شدن رندرهای هدفون بیسیم جدید وان پلاس

رندرهای OnePlus Nord Buds CE قبل از عرضه به بیرون درز کرد.

به گزارش «نبض فناوری»، رندرهای لو رفته از OnePlus Nord Buds CE این هدفون ها را به رنگ سفید مهتابی نشان می دهد.

تایید شده است که OnePlus Nord Buds CE امروز، 1 آگوست، در هند عرضه خواهد شد. رندرهای لو رفته از OnePlus Nord Buds CE طراحی هدفون های TWS آینده را نشان می دهد. OnePlus قبلاً تأیید کرده است که هدفون ها دارای درایورهای باس دینامیک 13.4 میلی متری، پشتیبانی از شارژ سریع و طراحی ارگونومیک خواهند بود.

یکی از کارشناسان، Satwik، رندرهای هدفون های آینده OnePlus Nord Buds CE TWS را از طریق یک توییت به اشتراک گذاشته است. رندرهای فاش شده حاکی از طراحی هدفون های TWS آینده وان پلاس در رنگ سفید مهتابی است. این هدفون دارای یک LED سبز رنگ در جلوی کیس وجود دارد که احتمالا نشانگر باتری است.

علاوه بر این، رندرها حاکی از آن است که OnePlus Nord Buds CE با طراحی semi-in-ear عرضه خواهد شد که قبلاً توسط این شرکت در یک تصویر تیزر منتشر شده در وب سایت رسمی تایید شده است. تیزر ایربادها همچنین تأیید می کند که هدفون های TWS آینده با درایورهای باس دینامیک 13.4 میلی متری، پشتیبانی از شارژ سریع و طراحی ارگونومیک، همانطور که در بالا ذکر شد، عرضه خواهند شد.

علاوه بر این، گزارش قبلی نشان می‌دهد که هدفون‌های OnePlus Nord Buds CE TWS در پایگاه‌داده بلوتوث SIG و BIS هند با شماره مدل E506A مشاهده شده‌اند. پایگاه داده بلوتوث SIG همچنین گزارش داده است که این هدفون ها احتمالاً دارای بلوتوث نسخه 5.2 برای اتصال خواهند بود.

برای یادآوری، OnePlus Nord Buds در آوریل امسال در هند عرضه شد. ایربادها هدفون های TWS سطح ابتدایی بودند. در زمان عرضه، Nord Buds در هند قیمتی معادل 2799روپیه داشت.

ارسال نظرات
از سوی وزارت دادگستری روسیه؛ متا در فهرست سازمان های افراطی قرار گرفت
وبگردی