کد خبر: ۳۰۵۹۵
|
۲۴ شهريور ۱۴۰۱ | ۱۳:۰۰

گوگل پیکسل 7 مینی ؛ غافلگیری بزرگ گوگل برای دنیای اسمارتفون‌ها!

کمتر از یک ماه دیگر شاهد برگزاری رویداد Made By Google خواهیم بود؛ اما حالا اطلاعات فاش شده از گوگل پیکسل 7 مینی همه را غافلگیر کرده است.

به گزارش«نبض فناوری»قرار است رویداد Made By Google شرکت گوگل ششم اکتبر (14 مهر) برگزار شود و این شرکت قبلاً در رویداد Google I/O 2022 اعلام کرده بود که در این کنفرانس از سری پیکسل 7 و پیکسل واچ رونمایی می‌کند.

به غیر از این دو محصول، گوگل اعلام کرده که در حال کار روی یک تبلت پیکسل است که قرار است در سال 2023 از آن رونمایی کند. اما حالا یکی از منابع خبری معتبر یعنی Digital Chat Station گزارش داده که گوگل در حال ساخت یک پرچمدار جدید با صفحه نمایش و ابعاد کوچک است که می‌تواند پیکسل مینی باشد!

ظاهراً این دستگاه که از آن با اسم رمز neila یاد می‌شود صفحه‌نماش پانچ هول دارد و طراحی دوربین پشت آن شبیه به طراحی دوربین گوشی‌های خانواده پیکسل 6 و پیکسل 7 است. متأسفانه اطلاعات دیگری از این گوشی در دست نیست و مشخص نیست که آیا به عنوان عضوی از سری پیکسل 7 عرضه می‌شود یا خیر. در نتیجه ممکن است نام این محصول پیکسل 7 مینی نباشد.

گوگل پیکسل 7 مینی

همه اطلاعات ذکر شده از چین به دست آمده‌اند. این در حالی‌است که معمولاً اطلاعات گوشی‌های گوگل از غرب به دست می‌آیند و اولین بار در کدهای نرم‌افزاری این شرکت رؤیت می‌شوند. هنوز اطلاعات پیکسل مینی در هیچ یک از محصولات نرم‌افزاری گوگل خود مشاهده نشده است. مشخص نیست که این خبر چقدر صحت دارد اما باید توجه داشت که منبع خبری ذکر شده، به ندرت اخبار غلط منتشر می‌کند.

منبع: تکراتو

 

برچسب ها: گوگل نبلت گوشی
ارسال نظرات
محصولاتی که خانه را نانویی می‌کند چگونه خانه نانویی بسازیم؟
به دلیل محتوای سواستفاده از کودکان؛ شرکت‌های بزرگ از آگهی دادن به توئیتر انصراف دادند
وبگردی