کد خبر: ۳۴۲۷۲
|
۰۶ فروردين ۱۴۰۲ | ۱۷:۰۰

کنفرانس WWDC 2023 اپل احتمالاً 15 خردادماه برگزار می‌شود

اپل در این رویداد از iOS 17 و احتمالاً اولین هدست واقعیت ترکیبی‌اش رونمایی خواهد کرد.

به گزارش«نبض فناوری»اپل معمولا کنفرانس توسعه‌دهندگان WWDC را در هفته اول ماه ژوئن (اواسط خردادماه) برگزار می‌کند و حالا طبق شایعه‌ای جدید، باید منتظر برگزاری WWDC 2023 در تاریخ 5 ژوئن (15 خردادماه) باشیم. سال گذشته میلادی این رویداد در تاریخ 6 ژوئن برگزار شد.

تاریخ برگزاری رویداد WWDC 2023 ابتدا توسط توسعه‌دهنده اپ Flighty، «رایان جونز»، در توییتر مشخص شد. در توییت جونز، تصویری وجود دارد که پروازها به مقصد کالیفرنیا، مقر اپل را نشان می‌دهد. در این تصویر تاریخ 4 ژوئن به چشم می‌خورد و منابع دیگر با اشاره به این توییت، به تاریخ 5 ژوئن اشاره کرده‌اند.

کنفرانس WWDC 2023

احتمال برگزاری کنفرانس WWDC 2023‌ در 15 خردادماه

یکی از منابع معتبر دنیای فناوری به نام ShrimpApplePro که اطلاعات تقریباً دقیقی درباره برنامه‌های اپل منتشر می‌کند، در توییتی خبر از برگزاری WWDC 2023 در تاریخ 5 ژوئن داد. در ادامه منبع دیگری به نام SnoopyTech هم در توییتی همین تاریخ را به اشتراک گذاشت. بنابراین احتمالاً باید منتظر برگزاری این رویداد در هفته اول ژوئن به‌ویژه در تاریخ 5 ژوئن باشیم.

اپل معمولاً یک ماه پیش از برگزاری کنفرانس WWDC، تاریخ آن را اعلام می‌کند. بنابراین باید در ماه آوریل منتظر اعلام تاریخ رسمی برگزاری این رویداد باشیم. کوپرتینویی‌ها سال گذشته میلادی در تاریخ 6 آوریل از برگزاری WWDC 2022 در تاریخ 6 ژوئن خبر دادند. بنابراین احتمالاً امسال در 5 آوریل شاهد اعلام تاریخ برگزاری کنفرانس WWDC 2023 خواهیم بود.

اپل در کنفرانس امسال از جدیدترین سیستم‌عامل‌های خود مانند iOS 17 و احتمالاً چند محصول سخت‌افزاری مانند اولین هدست واقعیت ترکیبی‌اش رونمایی خواهد کرد. حتی این احتمال وجود دارد که در این رویداد با نسل جدید مک‌بوک ایر با تراشه M3 هم روبه‌رو شویم.

منبع: دیجیاتو

 

برچسب ها: اپل هدست توییت
ارسال نظرات
به منظور توسعه رایانش کوانتومی؛ محققان تنفس بین اتم ها را ردیابی کردند
با پایان ماموریت شنژو ۱۵؛ سه فضانورد چینی به زمین بازگشتند
با کمک هوش مصنوعی جی‌میل سریع‌تر شد
وبگردی