کد خبر: ۳۵۰۳۰
|
۱۲ ارديبهشت ۱۴۰۲ | ۱۳:۵۱
در آخرین گزارش "آسیاتک" در کدال اعلام شد؛

رشد درآمد ارائه خدمات اینترنتی آسیاتک در فروردین ماه ۱۴۰۲

شرکت انتقال داده‌های آسیاتک در آخرین گزارش منتشر شده خود در کدال، از افزایش درآمد فروردین ماه ۱۴۰۲ نسبت به اسفندماه ۱۴۰۱ خبر می‌دهد.

به گزارش بخش تحلیلی «نبض فناوری»، شرکت انتقال داده‌های  آسیاتک با نماد " آسیاتک" در بورس، خدماتی از نوع اینترنت، خدمات فناوری اطلاعات و فروش کالا به مشتریان و متقاضیان ارائه می‌دهد. در حقیقت آسیاتک به عنوان کامل‌ترین ارائه‌دهنده راهکار‌های ارتباطی در ایران، طیف جامعی از راهکار‌های ارتباطی را به مشترکین خانگی و سازمانی ارائه می‌کند.

شرکت آسیاتک در آخرین گزارش منتشر شده از فعالیت خود در کدال منتهی به ۳۱ فروردین ماه ۱۴۰۲، درآمد شناسایی شده از خدمات اینترنتی را بیشترین گزینه درآمدی خود اعلام می‌کند به طوری که در فروردین ماه ۹۸ میلیارد تومان درآمد کسب کرده است و با توجه به درآمد ۸۴ میلیارد تومانی آن در اسفند ماه نشان از افزایش درآمد ۱۷ درصدی آسیاتک در فروردین ماه دارد.

مجموع درآمد این نماد بورسی و شرکت ارائه دهنده فناوری در فروردین ماه ۱۳۹ میلیارد تومان بوده و نسبت به ماه قبل آن رشد درآمدی ۱.۴ درصدی داشته است.

 آسیاتک در فروردین ماه سال جاری از خدمات فناوری اطلاعات ۳۹ میلیارد تومان و از فروش کالا نیز یک میلیارد تومان درآمد کسب کرده است.

گفتنی است که شرکت انتقال داده‌های آسیاتک در گزارش منتشر شده خود در کدال، از افزایش درآمد ۵۵ درصدی در ۱۲ ماهه سال ۱۴۰۱ نسبت به دوره مشابه سال قبل آن، اطلاعاتی را منتشر کرده است به طوری که فروش و درآمد این شرکت در ۱۲ ماهه سال ۱۴۰۱ معادل ۱.۳۰۰ میلیارد تومان بوده است و با توجه به فروش ۸۳۴ میلیارد تومانی آن در سال ۱۴۰۰ نشان از رشد ۵۵ درصدی درآمد این شرکت در سال ۱۴۰۱ دارد.


درآمد و فروش خدمات "آسیاتک" در فروردین ماه ۱۴۰۲

رشد درآمد ارائه خدمات اینترنتی آسیاتک در فروردین ماه ۱۴۰۲
 

 
ارسال نظرات
آخرین وضعیت بازار رمزارزها در 10 اسفند 1402 بیت‌کوین بر مدار صعود
با هدف توسعه ابزار هوش مصنوعی؛ پول پاشی مخفیانه گوگل برای برخی ناشران
آخرین وضعیت بازار رمزارز‌های جهان در ۹ اسفند ۱۴۰۲ رالی بیت‌کوین ادامه دارد
گزارش نبض فناوری از شرکت توسعه سامانه‌های نرم افزاری نگین، رشد درآمد ۱۲۷ درصدی «توسن» در دوره یکماهه بهمن سالجاری نسبت به دوره مشابه سال قبل
با ارسال اولین توییت با اینترنت ماهواره‌ای مستقیم گوشی رؤیای جدید ایلان ماسک تحقق یافت
وبگردی