کد خبر: ۳۷۱۲۳
|
۰۳ شهريور ۱۴۰۲ | ۱۱:۴۱
رییس جهاد دانشگاهی اعلام کرد؛

آمادگی جهاددانشگاهی برای رفع نیاز کشور و تحقق پیشرفت دانش‌بنیان

رییس جهاددانشگاهی به مناسبت فرارسیدن هفته دولت با صدور پیامی ازآمادگی این نهاد برای رفع نیازهای کشور و تحقق پیشرفت دانش‌بنیان خبر داد.

به گزارش خبرنگار «نبض فناوری» حسن مسلمی نائینی رییس جهاددانشگاهی در پیامی با پاسداشت یاد و خاطره‌ی معلمان سنگر علم و عمل، شهیدان رجایی و باهنر، فرارسیدن هفته دولت را تبریک گفت و ضمن قدردانی از رییس جمهور و اعضای کابینه‌ دولت مردمی سیزدهم برای حمایت‌های ارزشمند از این نهاد انقلابی، آمادگیِ جهاددانشگاهی را برای برداشتن گام‌های بزرگ در عرصه رفع نیازهای کشور و تحقق پیشرفت دانش‌بنیان اعلام کرد.

در پیام رییس جهاددانشگاهی به مناسبت فرارسیدن هفته دولت آمده است:

بسم‌الله الرحمن الرحیم

روزهای آغازین شهریورماه به پاسداشت یاد و خاطره‌ی معلمان سنگر علم و عمل و مجاهدت و ایثارگری، شهیدان رجایی و باهنر در کشورمان به نامه هفته دولت مزین گشته است.

نام‌گذاری سالگرد شهادت این فرزندان راستین امت و احیاء کنندگان حکومت الهی انبیاء به‌عنوان هفته دولت این پیام روشن را به همراه دارد که نظام جمهوری اسلامی ایران تداوم راه و سبک مدیریتی این دو شهید صدر انقلاب را به‌منزله شاخصی برای فعالیت دولتمردان در نظر گرفته است؛ شهیدانی که به‌راستی مصداق ایمان اخلاص، تلاش مؤمنانه و پایبندیِ بی‌اغماض به اصول در مقابله با مشکلات محسوب می‌شوند.

بی‌شک فرارسیدن هفته دولت، فرصت مغتنمی است تا مردم با نتایج بخشی از تلاش‌های صادقانه، متعهدانه و مخلصانه‌ی دولت نظام جمهوری اسلامی ایران بیشتر آشنا شوند و دروغ و کذب بودن محور اصلی تبلیغات دشمنان اسلام مبنی بر ناکارایی و ناتوانی این نظام، آشکارتر شود.

جهاددانشگاهی نیز به‌عنوان مولود مبارک انقلاب اسلامی، از زمان تشکیل تا امروز، همواره در تلاش است که در حد توان با اتکا به دانش و ظرفیت علمی و تحقیقاتی‌اش برای حل مشکلات نظام و کشور در حوزه‌های مختلف ورود کرده و نقش خود را در توسعه و پیشرفت ایران اسلامی ایفا کند و به دنبال آن، باری را در حل مسائل بر زمین‌مانده از دوش دولت بردارد.

جهادگران جهاددانشگاهی بر تعهد خود به ادامه راه شهیدان رجایی و باهنر تأکیددارند و راه و روش به یادگار مانده از آنان را که درواقع پرچم‌های تعیین‌کننده‌ی خط‌مشی دولت و نظام جمهوری اسلامی است، سرلوحه کار قرار داده‌اند.

در پایان ضمن عرض تبریک این هفته‌ مهم و تاثیر گذار و قدردانی از رییس جمهور و اعضای کابینه‌ی دولت مردمی سیزدهم برای حمایت‌های ارزشمند از این نهاد انقلابی، آمادگیِ خود را برای برداشتن گام‌های بزرگ در عرصه رفع نیازهای کشور و تحقق پیشرفت دانش‌بنیان با تکیه‌بر ایمان، امید و اعتماد به جوانان اعلام می‌داریم.

ارسال نظرات
وبگردی