کد خبر: ۴۰۲۱۲
|
۲۵ اسفند ۱۴۰۲ | ۱۷:۰۰

کنفرانس I/O آینده گوگل در روز 25 اردیبهشت سال آینده برگزار می‌شود

کنفرانس I/O یکی از رویدادهای بسیار مهم در تقویم سالیانه گوگل به‌شمار رفته و همواره طی ماه مه برگزار می‌شود.

به گزارش خبرنگار «نبض فناوری»کنفرانس سالیانه توسعه‌دهندگان گوگل موسوم به I/O همواره مراسمی فراتر از یک رویداد صرفا متمرکز بر توسعه‌دهندگان بوده است. غول جستجوگر در این رویداد غالبا از سرویس‌های متعدد و جدید و حتی بعضا محصولات سخت‌افزاری گوناگون رونمایی می‌کند.

همچنین معمولا تیزرهایی از دستگاه‌های پیکسلی آینده به معرض نمایش گذاشته خواهد شد. بنابراین این مراسم یکی از رویدادهای بسیار مهم در تقویم سالیانه گوگل به‌شمار رفته و همواره طی ماه مه برگزار می‌شود.

امسال نیز هیچ چیز متفاوت نخواهد بود و این رویداد در روز 14 مه (25 اردیبهشت ماه سال آینده) برگزار خواهد شد. البته گوگل مراسم‌های اصلی و سخنرانی‌ها را به‌صورت زنده پخش می‌کند.

گوگل بنا بر برخی دلایل این‌بار تصمیم گرفته تا اعلام روز برگزاری رویداد I/O را به یک پازل منطقی 15 سطحی دشوار تبدیل نماید. برخی کارشناسان موفق به حل این معما شدند و در ادامه غول جستجوگر نیز صراحتا به تاریخ برگزاری رویداد آینده Google I/O اشاره کرد. در حال حاضر از زمان انتشار پازل توسط گوگل دقیقا دو ماه گذشته است.

انتظار می‌رود که این‌بار گوگل به جزئیات بیش‌تری در رابطه با هوش مصنوعی اشاره نماید؛ چرا که به‌نظر می‌رسد این فناوری در تمامی فعالیت‌های گوگل نقشی کلیدی ایفا خواهد کرد. بنابراین بی‌تردید هوش مصنوعی بخش بزرگی از رویداد I/O 2024 به‌شمار خواهد رفت.

 

منبع: آی تی رسان

ارسال نظرات
آخرین وضعیت بازار رمزارزهای جهان در 27 فروردین 1403 ریزش بیت‌کوین ادامه دارد؟
آخرین وضعیت بازار رمزارزهای جهان در 25 فروردین 1403 ریزش اتریوم و بیت‌کوین
وبگردی