کد خبر: ۲۵۹۹۱
|
۰۹ اسفند ۱۴۰۰ | ۰۹:۳۶

۵ شرکت سایپا دانش بنیان شدند

رییس اداره برنامه ریزی استراتژیک شرکت‌های مالی و خدماتی گروه سایپا از حرکت این شرکت‌ها به سمت دانش بنیان شدن خبر داد.

به گزارش« نبض فناوری» آیدین جدید بناب در نشست هماهنگی و توسعه همکاری های صنعت و دانشگاه با اشاره به همکاری‌های تحقیقاتی شرکت سایپا با بخش های علمی افزود: در این راستا ۵ شرکت وابسته به سایپا ، دانش بنیان شده است.

وی مرکز تحقیقات و نواوری را بزرگترین شرکت دانش بنیان سایپا دانست و اظهار کرد: علاوه بر آن شرکت قالب‌های بزرگ صنعتی که در حوزه طراحی و ساخت قالب‌های خودروها و شرکت سایپا پرس فعال در زمینه تولید قطعات فولادی از دیگر شرکت های سایپا است که مجوز دانش بنیان شدن را دریافت کرده است.

جدید بناب اضافه کرد: مجوزهای دانش بنیانی برای شرکت مهندسین مشاورین خودرو ایران، فعال در زمینه ارائه خدمات مشاوره در حوزه خودرو و شرکت تولید کننده رنگ و رزین از و دیگر شرکت‌های سایپا نیز صادر شده است.

یه گزارش ایسنا نشست وزارت علوم با شرکت سایپا در راستای منویات مقام معظم رهبری مبنی بر ضرورت افزایش کیفیت تولید خودروهای داخلی و تامین نظر مصرف کنندگان و آمادگی مراکز پژوهشی و تحقیقاتی وابسته به وزارت علوم در خصوص کمک به ارتقاء کیفیت تولید خودروهای داخلی برگزار شد.

بازدید از خط تولید سایپا از دیگر برنامه های جنبی این نشست است.

ارسال نظرات
نوسانات جزئی بازار رمزارزها ادامه دارد؛ بیت کوین همچنان در کانال ۲۱ هزار دلاری
با پیشرفتی که توسط شرکت کانادایی حاصل شد؛ فقط ۵ سال تا رایانه کوانتومی تجاری فاصله داریم
بیم و امید در مورد ایمنی خودروهای خودران ربات‌ها راننده بهتری هستند یا انسان‌ها؟!
پیام سردار دولتخواه معاون فناوری اطلاعات وارتباطات فرماندهی انتظامی کشور به بهانه‌ی برگزاری نمایشگاه شهر هوشمند ایران: مطالبات عمومی مردم برای برخط بودن پلیس از علل لزوم هوشمند سازی پلیس
بیانیه‌ی استارتاپ‌های فروش آنلاین بیمه در زمینه‌ی راه‌اندازی سامانه سوییچ بیمه مرکزی: جلوی فاجعه انحصار «سوییچ بیمه» را بگیرید
وبگردی