کد خبر: ۳۴۶۸۴
|
۲۸ فروردين ۱۴۰۲ | ۱۰:۳۰

ارز دیجیتال پکس گلد برچه اساسی راه‌اندازی شد؟

هدف اصلی ایجاد ارز دیجیتال پکس گلد این است که مشتریان بتوانند روی طلا، اما با مزایای دارایی‌های دیجیتال سرمایه‌گذاری کنند تا علاوه بر امنیت، از سرعت و قابل جابه‌جا کردن این دارایی بهره‌مند شوند.

به گزارش خبرنگار «نبض فناوری»  امروزه ارز‌های دیجیتال همانند طلا با ارزش بوده و اکثر افراد در این حوزه سرمایه گذاری می‌کنند، اما نکته‌ای که در این بین حائز اهمیت است کسب دانش و آگاهی قبل از ورود به این عرصه است که باید با شناخت قبلی در این زمینه وارد شد. با توسعه فناوری بلاکچین، برخی از افراد آینده اندیش به این نتیجه رسیدند که تبدیل طلا به یک دارایی دیجیتال ایده خوبی است. پکسوس Paxos یکی از شرکت‌هایی بود که طلا را روی بلاکچین دیجیتالی کرد. در واقع می‌توان گفت ارز دیجیتال پکسوس گلد، یک توکن با پشتوانه فیزیکی است که هر کدام از توکن‌ها یک انس طلا مطابق با استاندارد‌های شمش طلای لندن را نشان می‌دهد.

ارز پکس، نوعی ارز رمزنگاری شده با پشتوانه طلا است که توسط سازندگان Paxos Standard (PAX) در سپتامبر ۲۰۱۹ راه اندازی شد. به عنوان یک توکن ERC-۲۰ بر روی بلاک چین اتریوم کار می‌کند و در انواع زیادی از صرافی‌ها قابل معامله است. این ارز با پشتوانه منابع فیزیکی فلز طلا روی کار آمده است.

پکس گلد از طریق ترکیب امنیت و نقدینگی ارائه شده توسط ارز دیجیتال مبتنی بر بلاک چین و نام تثبیت شده طلا به عنوان یک کالای فیزیکی، فرصت سرمایه گذاری جدیدی را برای معامله گران به ارمغان می‌آورد. از دیگر توسعه دهندگان ارز‌های دیجیتال الهام گرفته است تا توکن‌هایی با پشتوانه طلا نیز ایجاد کنند. با خرید ارز دیجیتال پکس گلد به اندازه ارزش طلا، می‌توانید دارایی باارزش داشته باشید.

مدیریت نوسانات دارایی‌های ارز دیجیتال، حذف تنش‌های حاصل از تراکنش‌های بین المللی، پرداخت‌های مطمئن در دارایی‌های مبتنی بر بلاک چین و ایجاد ارزش پایدار برای کشور‌های با ارز ملی ناپایدار از عمده اهداف ارز دیجیتال پکس گلد است. هدف اصلی ایجاد ارز دیجیتال پکس گلد این بود تا مشتریان بتوانند روی طلا، اما با مزایای دارایی‌های دیجیتال سرمایه‌گذاری کنند تا علاوه بر امنیت، از سرعت و قابل جابه‌جا کردن این دارایی بهره‌مند شوند. تنها کافی است به یکی از خرده‌فروشی‌هایی که از پکس پشتیبانی می‌کنند مراجعه کنید تا در عوض آن به شما طلای واقعی بدهند.

با نگاهی به روند رشد قیمت پکس گلد و صعود قابل توجهی که در ارزش بازار داشته است، می‌توان آینده این رمزارز را روشن پیش‌بینی کرد.

ارسال نظرات
وزیر ارتباطات در نشست با استاندار آذربایجان غربی تأکید کرد: پوشش پایدار و باکیفیت ارتباطی ۸۶ درصد روستاهای استان
با برگزاری تور عکاسی روایت پیشرفت صورت می گیرد؛ تبیین دستاوردهای وزارت ارتباطات از طریق جشنواره «همه جا در دسترس»
در آخرین گزارش درآمد «تجارت الکترونیک پارسیان» در کدال؛ رشد درآمد نماد بورسی «رتاپ» در آبان ماه سال جاری
وبگردی