کد خبر: ۲۲۱۵۹
|
۰۲ آبان ۱۴۰۰ | ۰۹:۰۰
ارز دیجیتال بیت دائو (BitDAO) بنیانگذار ندارد، بلکه پروژه توسط گروهی از مشارکت کنندگان که توکن‌های BIT را در دست دارند، نگهداری می‌شود.

به گزارش خبرنگار «نبض فناوری» بازار ارز‌های دیجیتال همانند سایر بازار‌ها با فراز و نشیب بسیاری همراه بوده است؛ با وجود افراد زیادی برای سرمایه گذاری وارد این بازار شدند تا از این طریق به کسب درآمد بپردازند.
در این گزاش سعی می‌شود یکی دیگر از ارز‌های دیجیتال را برای علاقه‌مندان معرفی کنیم.

ارز دیجیتال بیت دائو (BitDAO) یک سازمان خودگردان غیر متمرکز است که می‌خواهد با ایجاد اقتصاد توکنی غیرمتمرکز، زمینه بازی را برای همه افراد در جهان هم تراز کند. این پروتکل یکی از جدیدترین و بزرگترین سازمان‌های خودگردان غیر متمرکز جهان است که با نماد BIT شناخته می‌شود و بر روی Defi متمرکز شده است و توسط هولدر‌های توکن BIT مدیریت می‌شود. بازار ارز‌های دیجیتال بسیار پرنوسان است.

چشم انداز BitDAO، ایجاد اقتصاد توکنی غیرمتمرکز و open finance است. BitDAO امیدوار است از طیف وسیعی از پروژه‌ها از جمله DeFi، DAOs، NFT و بازی پشتیبانی کند. این حمایت در قالب تحقیق و توسعه، افزایش نقدینگی و تأمین مالی خواهد بود.

Open Finance بستری هوشمند و نوآورانه برای تبدیل نقدینگی آنالوگ (پول‌های سنتی) به نقدینگی دیجیتال (توکن‌های رمز ارزی) است.

چشم انداز و ماموریت BitDAO توسط دارندگان توکن، مشارکت کنندگان و رهبران جامعه هدایت می‌شود.
باید یادآور شد که مجموعه بیت دائو برای تأمین نقدینگی و همچنین هدایت پروتکل‌های جدید مانند: صرافی‌های غیرمتمرکز، پروتکل‌های وام و مصنوعات استفاده می‌شود. براساس این اطلاعیه، همچنین بیت دائو (BitDAO) قصد دارد به صورت بلاعوض از پروژه‌های بلاکچین پشتیبانی کند و از طریق تریدینگ توکن‌ها به پروژه‌های موجود و در حال ظهور کمک کند.

بیت دائو (BitDAO) بنیانگذار ندارد، بلکه پروژه توسط گروهی از مشارکت کنندگان که توکن‌های BIT را در دست دارند، نگهداری می‌شود.

این پروتکل هیچ تیم یا شرکتی در پشت خود ندارد –، زیرا DAO است – به این معنی که افراد مختلف می‌توانند پیشنهاد ایجاد تغییراتی در پروتکل BitDAO را بدهند و این بر عهده دارندگان BIT (مشارکت کنندگان) است که در مورد پذیرش یا رد پیشنهادات طرح شده تصمیم گیری کنند.

بای بیت (Bybit) یکی از حامیان اولیه بیت دائو (BitDAO) است و وعده داده است که کمک‌های مکرر به خزانه BitDAO خواهد کرد.

هدف بیت دائو امور مالی باز و یک اقتصاد غیر متمرکز است. هدف BitDAO مشارکت با پروژه‌های موجود و در حال ظهور از طریق مبادله توکن است. مبادله توکن‌ها به خزانه بیت دائو (BitDAO) اختصاص داده می‌شود تا مجموعه‌ای از توکن‌های رمزنگاری برتر را جمع آوری کند. اولویت DEX‌های نقطه‌ای و مشتقات است. بنابراین هدف BitDAO ایجاد محصولات اصلی است که به عملکرد و اثربخشی BitDAO و سایر DAO‌ها کمک می‌کند.

محصول اصلی شامل مجموعه‌ای از راه حل‌ها و محصولات مدیریت زنجیره‌ای و خارج از زنجیره است که مدیریت خزانه داری DAO قادر به استقرار و نظارت بر دارایی‌ها برای کسب سود است. علاوه بر این، BitDAO قصد دارد برای تحقیقات یا محصولات به تیم‌های صنعت رمزنگاری کمک مالی کند.

یکی از اهداف اولیه این پروژه، جذب استعداد توسعه دهندگان از طریق مبادله توکن و تلاش‌های توسعه مشترک است. مبادله توکن‌ها به خزانه BitDAO این امکان را می‌دهد تا مجموعه‌ای از برترین توکن‌های پروژه رمزنگاری را جمع آوری کند.

بیت دائو با هدف ایجاد یک اقتصاد و بازار مالی باز و غیرمتمرکز به دنیای کریپتوکارنسی معرفی شده است و حجم بازار و رتبه این رمزارز نشان می‌دهد توانسته است فعالان حوزه کریپتو را به خودش جذب کند و این یک سیگنال مثبت است.

در حال حاضر فعال‌ترین صرافی که در آن بیت دائو (BitDAO) معامله می‌شود، صرافی بیت مارت BitMart است.
تراست والت Trust Wallet و میف پول متامسک MetaMask از کیف پول‌های ارز دیجیتال بیت دائو (BitDAO) است.

ارسال نظرات
نیازمندیها