کد خبر: ۲۳۵۶۵
|
۱۷ آذر ۱۴۰۰ | ۱۲:۲۷
هم‌زمان با بیست‌سالگی پارک فناوری پردیس؛

معرفی جدیدترین جایگاه‌های شغلی شرکت‌های دانش‌بنیان و فناور ناحیه نوآوری پردیس

هم‌زمان با بیستمین سالگرد تأسیس پارک فناوری پردیس و به مناسبت گرامیداشت هفته پژوهش و فناوری، جدیدترین جایگاه‌های شغلی شرکت‌های دانش‌بنیان و فناور ناحیه نوآوری پردیس در رویداد Sadaf Jobmeet معرفی می‌شود.

به گزارش «نبض فناوری» این رویداد روز پنج‌شنبه ۲۵ آذرماه با هدف ارتباط مستقیم کارفرما و کارجو و جذب افراد مستعد، توانمند و استعداد‌های برتر دانشگاه‌ها در این شرکت‌ها برگزار می‌شود.
در رویداد Sadaf Jobmeet بیش از ۱۰۰ جایگاه شغلی به افراد معرفی می‌شود و در هر جایگاه، مصاحبه‌های شغلی بین کارفرما و کارجو صورت می‌گیرد.

از مهم‌ترین اهداف و بخش‌های رویداد Sadaf Jobmeet، ارائه فرصت‌های شغلی (کارآموزی، کارورزی، پروژه‌ای، پاره‌وقت و تمام‌وقت) از طرف کارفرمایان و ارتباط مستقیم کارفرما و کارجو در جهت انجام مصاحبه شغلی و جذب افراد در شرکت‌های دانش‌بنیان و فناور است.

همچنین پانل‌های تخصصی شغلی با هدف ایجاد فضایی برای انتقال تجربیات و کمک به آشنایی با مسیر‌های شغلی برگزار می‌شود.

در این پانل‌ها مدیران شرکت‌های دانش‌بنیان و فناور با تشریح تجربیات فنی و شغلی خود، در طراحی و پیاده‌سازی مسیر موفقیت افراد در زیست‌بوم فناوری و نوآوری کشور، به ایشان کمک می‌کنند.
یکی دیگر از برنامه‌های در نظر گرفته شده برای رویداد Sadaf Jobmeet، برگزاری کارگاه‌های آموزشی با هدف توانمندسازی سرمایه‌های انسانی دانشی به‌منظور کمک به افراد برای نقش‌آفرینی مؤثر در زیست‌بوم فناوری و نوآوری است.

در این برنامه کارگاه‌هایی ازجمله شبکه‌سازی، آشنایی با دیجیتال مارکتینگ، رزومه نویسی و مصاحبه شغلی و... برگزار می‌شود.

همچنین هم‌زمان با رویداد Sadaf Jobmeet، اختتامیه طرح توانمندسازی صدف و کمپ اشتغال کارنو در محل پارک فناوری پردیس برگزار خواهد شد.

لازم به ذکر است در تمامی برنامه‌ها و کارگاه‌ها، کلیه پروتکل‌¬های بهداشتی برای جلوگیری از شیوع ویروس کرونا و فاصله‌گذاری اجتماعی رعایت خواهد شد.

علاقه‌مندان برای شرکت در برنامه اختتامیه طرح توانمندسازی صدف و کمپ اشتغال کارنو و همچنین برای شرکت در برنامه‌های رویداد Sadaf Jobmeet می‌توانند از طریق سایت karnostartup.ir ثبت‌نام نمایند و برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره‌های ۰۲۱۷۶۲۵۱۰۶۵- ۰۲۱۷۶۲۵۱۰۷۳ و شماره واتساپ ۰۹۳۰۱۸۹۸۶۴۶ تماس حاصل کنید.

ارسال نظرات
وبگردی