کد خبر: ۲۲۲۴۲
|
۰۴ آبان ۱۴۰۰ | ۱۰:۰۰
ویدئوی عالی 360 درجه ای توسط یکی از فضانوردان مستقر در ایستگاه فضایی بین المللی به زمین ارسال شده است.

به گزارش« نبض فناوری»، اگر تا به حال به این موضوع فکر کرده اید که شناور شدن در ایستگاه فضایی بین المللی در شرایط میکرو گرانش چگونه باید باشد، حتماً این آخرین ویدیوی فضانورد فرانسوی و ساکن فعلی ISS ، توماس پسکی را ببینید.

فیلمبرداری یک دقیقه ای که با دوربین 360 درجه ضبط شده است شما را به سفری از ماژول Node 3 ایستگاه( به Tranquility نیز معروف است) تا آزمایشگاه کلمبوس اروپا می رساند.

از آنجا که طبیعت 360 درجه ویدئو به شما امکان می دهد تصویر را بچرخانید تا فضای داخلی ماژول را به طور کامل کاوش کنید، می توانید چندین بار فیلم را تماشا کرده و هر بار چیز جدیدی پیدا کنید. با عبور از پنج ماژول مختلف ، به سرعت متوجه فناوری موجود در ایستگاه فضایی می شوید، که در دو دهه گذشته در ارتفاع 250 مایلی به دور زمین می چرخد.

پسکی پس از دومین دوره شش ماهه خود در ISS، به زودی به زمین باز می گردد. در آخرین اقامت خود، فضانورد مجموعه ای از ویدئوها را با هدف کمک به افراد علاقمند برای آشنایی بیشتر با برخی از واحدهای اصلی ایستگاه ارسال کرد.

پسکی همچنین با مهارت های عکاسی خود زمینی ها را مجذوب خود کرده است و تصاویری باورنکردنی از نقطه نظر منحصر به فرد خود در بالای سیاره ما ارسال کرده است.

ارسال نظرات
در قالب برگزاری رویداد فناورانه محقق خواهد شد ایده‌های لیزر و فوتونیک تا تجاری‌سازی حمایت می‌شوند
نیازمندیها