کد خبر: ۲۲۸۵۷
|
۲۵ آبان ۱۴۰۰ | ۰۸:۰۰
ارز دیجیتال ریکوئست از ارز‌های دیجیتال برتر است. این ارز دیجیتال، با عملکرد‌های فوق‌العاده و خدمات بسیار مفیدی که در اختیار شما می‌گذارد، می‌تواند به یکی از کاربردی‌ترین ارز‌ها برای شما تبدیل شود. از جالب‌ترین خدمات این ارز دیجیتال ارائه انواع خدمات پرداخت صورت حساب است.

به گزارش خبرنگار «نبض فناوری» ارز‌های دیجیتال به یکی از محبوب‌ترین حوزه سرمایه‌گذاری در جوامع امروزی است به گونه‌ای که با تنوع سازی توانسته‌اند در بین سرمایه‌گذاران رسوخ پیدا کنند. این مهم باعث شده که سرمایه‌گذاران زیادی به این سمت‌وسو کشیده شوند.

در این گزارش سعی می‌شود یکی دیگر از ارز‌های دیجیتال که در بازار ارز‌ها کاربرد دارد به علاقه‌مندان معرفی کنیم.

ارز دیجیتال ریکوئست نتورک یا کوین REQ، یکی از ارز‌های دیجیتال کمتر شناخته‌شده، اما موفق است. ریکوئست نتورک یک توکن ERC۲۰ مبتنی بر بلاک‌چین اتریوم است که هر کسی می‌تواند درخواست پرداخت و دریافت پول را از طریق ابزار امن انجام دهد. درحقیقت ریکوئست نتورک، یک سیستم پرداخت غیرمتمرکز برای ارسال و دریافت پول را به‌وجود آورده است که ارز دیجیتال آن با نماد REQ شناخته می‌شود. کوین REQ برای پرداخت هزینه‌ها در ریکوئست نتورک استفاده می‌شود. به‌علاوه از این کوین برای دسترسی به خدمات مختلف REQ همچون حسابرسی پیشرفته و ... نیز استفاده می‌کنند. همچنین این ارز دیجیتال امکان ثبت درخواست را نیز دارد. این پروژه در حال تلاش برای سازگاری با تمام ارز‌های فیات بزرگ است.

ارائه انواع خدمات پرداخت صورت حساب از طریق ارز دیجیتال ریکوئست

خصوصیات اصلی Request چیست؟

یکی از خصوصیات منحصر به فرد این پروژه این است که تمام تراکنش‌هایی که بر مبنای این رمزارز انجام شده اند، کاملا قابل بررسی توسط عموم مردم است. از این رو هر سازمان و شرکتی که اهمیت بالایی به شفافیت تراکنش‌های خود و همچنین ایجاد اعتماد به مخاطبین خود می‌دهد، می‌تواند از این پروژه سود ببرد. همچنین این رمزارز، از ۳ قسمت اصلی هسته مرکزی، لایه افزونه‌ها و لایه اپلیکیشن‌ها تشکیل شده است. در ادامه نگاه دقیق‌تری به هر یک از این لایه‌ها و وظیفه هر کدام خواهیم داشت.

تیم ریکوئست نتورک

بنیانگذاران ریکوئست عبارتند از Christophe Lassuyt و Etienne Tatur.
Christophe Lassuyt در حال حاضر افسر ارشد مالی است. قبل از این پروژه، او Moneytis را تاسیس کرد.
Etienne تاتور مدیر فنی پروژه است. قبل از ریکوئست، او همچنین Moneytis را تاسیس کرد و به عنوان یک توسعه دهنده اصلی در Qobuz، یک سرویس جریان موسیقی کار کرد.

اهداف ارز دیجیتال REQ چیست؟

استفاده از اتریوم برای ارز دیجیتال REQ، این قابلیت را به پلتفرم REQ می‌دهد که از آن برای درخواست، ارسال و دریافت نقدینگی به صورت ارز دیجیتال بهره گیرد.

هدف از ایجاد ارز دیجیتال REQ، ایجاد بستری به شکل درگاه پرداخت غیرمتمرکز با امنیت بالا است. این پروژه با در نظر گرفتن قوانین مالی هر کشور در سطح بین المللی فعالیت می‌کند، اما برای اولین بار توسط پی پال مورد استفاده قرار گرفت.

کیف پول ریکوئست نتورک

کوین REQ، یک توکن ERC۲۰ است. پس تمام کیف پول‌هایی که از توکن‌های ERC۲۰ پشتیبانی می‌کنند، می‌توانند ریکوئست نتورک را نیز ذخیره کنند. اما باید مطمئن شوید که کیف پولی که برای ذخیره ریکوئست نتورک خود انتخاب کرده‌اید، سابقه و نام خوبی داشته باشد. انجمن ارز‌های دیجیتالی نیز باید نظرات و دیدگاه مثبتی درباره آن کیف پول داشته باشند. همچنین، کیف پول باید از یک تیم و تصویر بسیار خوب و قوی برخوردار باشد. این بسیار ضروری است چرا که قضیه سرمایه‌های شما در میان است.

ارائه انواع خدمات پرداخت صورت حساب از طریق ارز دیجیتال ریکوئست

پیش بینی قیمت و آینده رمزارز ریکوئست (REQ)

قیمت هر دارایی به عوامل متعددی بستگی دارد و پیش بینی قیمت هر دارایی دیجیتال نیازمند بررسی تکنیکال و فاندامنتال دارد، برای باره‌های زمانی بلند مدت فاندامنتال روش بهتری است. پایگاه اینترنتی DigitalCoinPrice.com یکی از مراجع پیش بینی قیمت ارز دیجیتال است. با توجه به برنامه و اهداف پروژه ارز دیجیتال Request وب سایت DigitalCoinPrice پیش بینی کرده است که در سال‌های آینده این رمزارز قیمت‌های حدودی برآورد شده را داشته باشد.

ارز دیجیتال ریکوئست از ارز‌های دیجیتال برتر است. این ارز دیجیتال، با عملکرد‌های فوق‌العاده و خدمات بسیار مفیدی که در اختیار شما می‌گذارد، می‌تواند به یکی از کاربردی‌ترین ارز‌ها برای شما تبدیل شود. از جالب‌ترین خدمات این ارز دیجیتال که در هیچ ارز دیگری نمی‌توانید آن را پیدا کنید، انواع خدمات پرداخت صورت حساب است. بااستفاده از ریکوئست نتورک، می‌توانید به‌راحتی پرداخت‌های شرکت و سازمان خود را انجام دهید و در وقت و زمان خود، صرفه‌جویی کنید.

ارسال نظرات
طبق دستور رگولاتور رقابت انگلیس؛ فیس بوک باید «گیفی» را بفروشد
ستاری در گزارش صد روزه فعالیتهای معاونت علمی ریاست‌جمهوری مطرح کرد بومی‌سازی طراحی و تولید پیکره هوش مصنوعی در کشور
نیازمندیها