کد خبر: ۳۱۹۲۲
|
۳۰ آبان ۱۴۰۱ | ۱۲:۰۰

نحوه سازماندهی مخاطبین در آیفون و آیپد

اپل آپدیت iOS 16 را در ماه سپتامبر برای دستگاه های خود معرفی کرد که ویژگی های جدیدی را ارائه می دهد. این به روز رسانی شامل ویژگی هایی مانند سفارشی سازی و ابزارک برای صفحه قفل، کپی متن از ویدیوها و موارد دیگر بود.

 

به گزارش «نبض فناوری»، یکی از به روزرسانی های جدید اپل امکان ایجاد لیست مخاطبین در برنامه مخاطبین است.

قبل از iOS 16، کاربران دستگاه های اپل مجبور بودند از مک یا وب سایت iCloud برای ایجاد لیست مخاطبین استفاده کنند، اما با iOS 16، این کار را می توان مستقیماً در iPhone و iPad انجام داد. این می تواند یک راه عالی برای گروه بندی مخاطبین به دسته هایی مانند دوستان، خانواده، همکاران، مشتریان و غیره باشد. علاوه بر این، کاربران آیفون و آیپد می‌توانند برای هر فردی که در یک لیست خاص قرار دارند ایمیل ارسال کنند، که نه تنها یافتن مخاطبین را آسان‌تر می‌کند، بلکه برقراری ارتباط با آنها را نیز آسان‌تر می‌کند. در اینجا نحوه ایجاد و استفاده از ویژگی لیست مخاطبین در iPhone و iPad خود آورده شده است:

برنامه Contacts را در iPhone یا iPad خود باز کنید.

روی گزینه Lists موجود در گوشه سمت چپ بالای رابط مخاطبین ضربه بزنید. اگر از iPad استفاده می کنید، گزینه Lists در دکمه نوار کناری قابل دسترسی خواهد بود.

روی دکمه Add List موجود در گوشه سمت راست بالا ضربه بزنید.

سپس، در صورت لزوم، یک حساب کاربری انتخاب کنید (iCloud پیش فرض است).

نام لیست را وارد کنید.

بر روی گزینه افزودن مخاطبین ضربه بزنید.

بعد از انتخاب مخاطبینی که می خواهید اضافه کنید، دکمه Done را بزنید.

کاربران آیفون و آیپد می توانند پس از ایجاد لیست مخاطبین، ایمیل یا پیامک ارسال کنند. آنها می توانند روی نماد Mail در گوشه سمت راست بالای لیست ضربه بزنند تا برای آنها ایمیل ارسال کنند. علاوه بر این، کاربران می توانند بر روی گزینه Lists ضربه زده، لیست مورد نظر را طولانی فشار داده و از منوی پاپ آپ گزینه Message All را انتخاب کنند تا یک پیام گروهی برای همه ارسال شود.

برچسب ها: آیفون آیپد اپل
ارسال نظرات
یافته های جدید نشان داد؛ سیاره خواهر زمین آتشفشان فعال دارد
گزارش نبض فناوری از شرکت توسعه سامانه‌های نرم افزاری نگین، رشد درآمد از فروش نرم افزار شرکت «توسن» در اردیبهشت ماه سالجاری
نتایج رتبه بندی دانشگاه‌های جهان اعلام شد؛ ۴۳ دانشگاه ایران در میان برترین‌های دنیا
وبگردی