کد خبر: ۳۹۲۷۹
|
۱۷ دی ۱۴۰۲ | ۱۱:۵۵
در آخرین گزارش درآمد وفروش «آسیاتک» در کدال اعلام شد؛

رشد فروش و درآمد آسیاتک در آذرماه سالجاری

شرکت انتقال داده‌های آسیاتک در آخرین گزارش منتشر شده خود در کدال، میزان درآمد دوره آذرماه را با افزایش نسبت به آبان ماه اعلام کرد.

به گزارش بخش تحلیلی «نبض فناوری»، شرکت انتقال داده‌های آسیاتک با نماد «آسیاتک» در بورس، خدماتی از نوع اینترنت، خدمات فناوری اطلاعات و فروش کالا به مشتریان و متقاضیان ارائه می‌دهد. در حقیقت آسیاتک به عنوان کامل‌ترین ارائه‌دهنده راهکار‌های ارتباطی در ایران، طیف جامعی از راهکار‌های ارتباطی را به مشترکین خانگی و سازمانی ارائه می‌کند.

این شرکت و نماد بورسی در آذرماه امسال توانست درآمدی بیش از ۱۸۶ میلیارد تومانی را کسب کند درحالیکه درآمد آن در آبان ماه معادل ۱۷۱ میلیارد تومان بوده و مقایسه این اعداد نشان از رشد درآمد ۸ درصدی در بازه زمانی یک ماهه آذر دارد.

نماد آسیاتک در آذرماه سالجاری توانسته است از خدمات اینترنتی درآمد ۱۱۵ میلیارد تومانی به دست آورد همچنین از خدمات فناوری اطلاعات معادل ۶۷ میلیارد تومان درآمد شناسایی کند. این شرکت از خدمات فناوری اطلاعات در آذرماه بیش از آبان افزایش درآمد دارد.

شرکت آسیاتک از فروش کالا نیز بیش از ۳ میلیارد تومان درآمد شناسایی کرده است که نسبت به ماه قبل افزایش درآمد نشان می‌دهد.

بر اساس گزارش کدال شرکت آسیاتک توانسته است از ابتدای سال مالی تا پایان دوره آذرماه ۱۴۰۲ و در بازه زمانی ۹ ماهه درآمدی معادل ۱۴۸۴ میلیارد تومان به دست آورد که این رقم نسبت به مدت مشابه سال قبل با رشد ۶۰ درصدی مواجه بوده است.

لازم به ذکر است که نماد «آسیاتک» در ۹ ماهه سالجاری توانست درآمدی بیش از ۱۲ ماهه ۱۴۰۱ به دست آورد و افزایش درآمد رقمی ۱۳ درصدی را نشان می‌دهد به طوری که درآمد ۹ ماهه این شرکت ۱۴۸۴ میلیارد تومان بوده است، اما در ۱۲ ماهه سال ۱۴۰۱ معادل ۱۳۰۴ میلیارد تومان به ثبت رسیده است در نتیجه توان پیش بینی کرد که این شرکت تا پایان سال ۱۴۰۲ به رشد درآمدی قابل توجهی نسبت به سال گذشته دست یابد.

شرکت انتقال داده‌های «آسیاتک» در ۲۰ بهمن سال ۱۳۸۲ و به منظور ارائه خدمات نوین در صنعت IT تاسیس شد. ارائه خدمات جامع و کسب مجوز‌های لازم برای ارائه این خدمات موجب شده است تا آسیاتک در طی ۱۸ سال حضور در صنعت، رشد و پیشرفت چشمگیری را تجربه کند. هم اکنون آسیاتک با بهره گیری از زیرساخت منابع انسانی با بیش از ۷۰۰ نیروی فعال در تیم‌های مختلف و اتصال به شبکه زیرساخت در سراسر کشور با ظرفیت ۴۸۰ گیگابیت بر ثانیه گسترده‌ترین زیرساخت ارتباطات ثابت در بخش خصوصی را دارا است.

این شرکت از سال ۱۳۹۲ تاکنون، با هدف همراهی با شبکه ملی اطلاعات و سیاست‌های کلان کشور، ضمن ایجاد و توسعه دیتاسنتر‌های قدرتمند و متناسب با به‌روزترین استاندارد‌های جهانی و سایر زیرساخت‌های ارتباطی مورد نیاز، اقدام به میزبانی بیشترین حجم محتوای داخلی و تامین نیاز‌های سازمان‌های دولتی و شرکت‌های خصوصی در این حوزه نموده است.

رشد فروش و درآمد آسیاتک در آذرماه سالجاری
 
ارسال نظرات
وبگردی